شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 21 , Thursday - ساعت ۲۳:۱۰:۵۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ شهر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
 • شما اینجا هستید : ورزشی
 • کد مطلب : 102532
 • واکنش الماسخاله به پیشنهاد ثابت قدم؛

  هیات فوتبال که بنگاه معاملات ملکی نیست/ همه کاسه کوزه‌ها سر من می‌شکند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  رئیس هیات فوتبال گیلان گفت: همه کاسه کوزه ها سر من شکسته می‌شود در حالی که در تمام نقل و انتقلاتی که در مورد امتیاز باشگاه سپیدرود صورت گرفته، بی‌طرف هستم.

  رئیس هیات فوتبال گیلان گفت: همه کاسه کوزه ها سر من شکسته می‌شود در حالی که در تمام نقل و انتقلاتی که در مورد امتیاز باشگاه سپیدرود صورت گرفته، بی‌طرف هستم.

  علی الماسخاله درباره حواشی مربوط به مالکیت باشگاه سپیدرود اظهار داشت: همه کاسه کوزه ها سر من شکسته می‌شود در حالی که در تمام نقل و انتقلاتی که در مورد امتیاز باشگاه سپیدرود صورت گرفته، بی‌طرف هستم. تمام درخواست‌ها به اداره کل ورزش استان می‌‌رود و خریداران با مومنی مذاکره می‌کنند.

  وی در مورد پیشنهاد ثابت قدم و شرایط مالی وی هم برای خرید امتیاز باشگاه سپیدرود گفت: این فرد درخواستش را به اداره کل ورزش استان ارائه داده است و آنها درمورد وی تصمیم می‌گیرند. من سعی می‌کنم در این مسائل دخالت نکنم. هیات فوتبال که بنگاه معاملات ملکی نیست. دو نفر دیگر خرید و فروش را انجام می‌دهند و ما فقط آن را در هیئت فوتبال ثبت می‌کنیم و برای فدراسیون می‌فرستیم.

  الماسخاله ادامه داد: من اگر یک مقدار در کارها ورود می کنم به خاطر عرقی است که به سپیدرود دارم. کار هیئت فوتبال این نیست که برای تیم ها خریدار یا اسپانسر پیدا کند. ما اگر هم اسپانسری پیدا کنیم برای خودمان استفاده می کنیم.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام