شما اینجا هستید
یادداشت » چه کسی پاسخگوست؟

شاید تکراری باشد که گفته شود سپیدرود یک تیم مردمی است و ریشه در جان مردم دارد و در گرما و سرما و سختی ها هم در کنار این تیم بوده اند و اجازه نداده اند که سرنوشت دیگر تیم های باسابقه فوتبال ایران مبتلا شود و از یادها برود

. سپیدرود با همه دست به دست شدن ها و تغییر مکرر مالکیتی و مدیریتی، حسادت ها، سومدیریت ها و خودخواهی ها، هم چنان به راه خود ادامه می دهد اما نمی شود نسبت به رنج ها و ظلم هایی که بر سپیدرود می رود سکوت کرد و چیزی نگفت و اجازه داد چنین وضعیتی ادامه یابد و آن چه نباید بشود اتفاق افتد.
مردم باید در جریان مسایلی که علیه سپیدرود اتفاق افتاده و هم چنان در حال وقوع است قرار بگیرند.
هواداران سپیدرود باید بدانند که چه بر سر تیم محبوبشان آمده و کارگزارانی که چنین سرنوست رقت باری را برای سپیدرود رقم زده اند را بشناسند.
نگارنده به عنوان عضوی از جامعه هواداری سپیدرود و با هدف تبیین مشکلات این تیم، از مخاطبان این یادداشت می خواهم به پرسش های زیر پاسخ دهند و برای ابهام زدایی پیش قدم شوند و از شفاف سازی نترسند و اجازه دهند افکار عمومی داور نهایی ماجراهای سپیدرود باشد.
۱-چرا مالکیت سپیدرود رشت به پورمحسن واگذار و در کمتر از ۳ ماه خلع ید شد؟
چرا وقتی سپیدرود در لیگ ۲ حضور داشت هیات فوتبال و اداره ورزش حساسیتی نسبت سرنوشت آن نداشتند اما وقتی به لیگ یک صعود کرد مدعی آن شدند؟
۲- چرا پس از خلع ید غیرقانونی و یک طرفه پورمحسن، مالکیت تیم در اختیار هیات فوتبال قرار گرفت و هیات فوتبال صریحا بگوید بر اساس کدام وظیفه قانونی تیمداری کرد؟ چرا برای عبور از تله قانونی مالکیت را به نایب رییس هیات فوتبال منتقل کردند؟
۳- چرا مالکیت تیم به بیات رییس هیات شطرنج واگذار شد و مجددا کمتر از یک ماه از وی گرفته شد؟
۴- چرا مالکیت سپیدرود به تن زاده واگذار شد و کمتر از ۶ ماه از او خلع ید شد؟ آیا براساس آن چه رییس هیات فوتبال گفت هرکسی بیاید و بگوید من دلار و سکه دارم و از مابه التفاوت نرخ آنان سپیدرود را اداره می کنم مالکیت سپیدرود را واگذار می کند؟
۵- چرا مالکیت سپیدرود به نوین واگذار شد و کمتر از دوماه عدم کفایت مالی وی مطرح شده است؟
اگر توانایی نوین راستی آزمایی شده بود چرا امروز از تسویه هزینه هتل و اتوبوس ناتوان است و با آبروی یک استان بازی شده است؟
۶- آیا با توجه به پرسش های بالا و ده ها پرسش بی جواب دیگر، اداره ورزش و هیات فوتبال می توانند مدعی شوند دستگاه واگذاری مالکیت سپیدروش درست کار می کند ؟
آیا واقعا هیات فوتبال و اداره ورزش صلاحیت خود را برای انتخاب مالک جدید تایید می کنند؟
۷- آنانی که هر روز در مقابل اداره کل ورزش و دفتر نماینده و هیات فوتبال و دفتر باشگاه تجمع می کردند و علیه تن زاده شعار می دادند و در گروه های تلگرامی و سایت های منتسب به تن زاده و همکارانش اهانت می کردند چرا دیگر تجمع نمی کنند؟
چرا صدایی از آنان در نمی آید؟
چرا از افتضاحی که به بار آورده اند در پستویی پنهان شده اند؟
اگر همه این هزینه ها برای این بود که به ملک ری برسند که الان رسیده اند چرا هم خودشان و هم فجایع کنونی را بازتاب نمی دهند؟
هواداران اینک می پرسند کجایید؟ دقیقا کجایید ؟
این روزها می گذرد اما شمایان فراموش نمی شوید و باید هزینه هایی که به اعتبار سپیدرود و یک شهر وارد کردید بپردازید و …

یادداشت: رادنی دیدار

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی