شعاع مشرق

امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 23 , Saturday - ساعت ۰۰:۱۰:۲۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهر, ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
 • شما اینجا هستید : اجتماعی
 • کد مطلب : 103175
 • ۱۷ هزار بسیجی در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی گیلان شرکت کردند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس استان گیلان گفت: ۱۷ هزار بسیجی در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی این استان شرکت کردند.

  روح الله پوراسماعیلی عصر امروز در حاشیه رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گردان‌های بیت المقدس گیلان با آمادگی صد در صدی در این رزمایش حضور دارند.

  مسئول معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه گیلان با اشاره به خدمت‌رسانی اقشار بسیج در بیش از ۲۰۰ روستای استان گیلان در قالب ۲۰۰ گروه جهادی در قالب رزمایش اقتدار عاشورایی افزود: این رزمایش نشان از آمادگی بالای رده‌های مقاومت سپاه قدس استان گیلان دارد.

  پوراسماعیلی با تصریح بر عزم و اراده بسیجیان استان گیلان برای کمک به مسئولان در حوزه های محرومیت‌زدایی اعلام کرد: سازمان‌های تخصصی بسیج در طول سال ویژه برنامه‌ها و طرح‌های اقتصادمقاومتی، سازندگی و محرومیت‌زدایی را اجرا می‌کنند.

  معاون سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه هزار مسکن محرومان توسط سپاه قدس گیلان در یک سال گذشته احداث و تحویل داده شده است خاطرنشان کرد: تا پایان امسال هزار واحد مسکونی محرومان دیگر نیز در گیلان احداث می‌شود.

  مسئول معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه گیلان اظهار داشت: بسیجیان استان گیلان با حضور پرشور و ۱۷ هزار نفری در رزمایش اقتدار عاشورایی اعلام کردند که با همت و تلاشی جهادی در تمامی حوزه‌ها برای نقش آفرینی آماده هستند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام