شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۰۱:۱۰:۵۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ شهر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 103420
 • مدیر بازرسی اتاق اصناف مرکز گیلان:

  نظارت مناسبی بر توزیع گوشت گرم در گیلان انجام می شود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیر بازرسی اتاق اصناف مرکز گیلان با اشاره به توزیع گوشت گرم وارداتی در استان گفت: نظارت مناسبی بر توزیع و عرضه در فروشگاه ها انجام می شود.

  مدیر بازرسی اتاق اصناف مرکز گیلان با اشاره به توزیع گوشت گرم وارداتی در استان گفت: نظارت مناسبی بر توزیع و عرضه در فروشگاه ها انجام می شود.

  سید ابراهیم سیدزاده اظهار داشت: بر اساس پیگیری های ستاد تنظیم بازار، روز گذشته هفت تن گوشت تازه گوسفندی وارداتی در ۲ فروشگاه زنجیره ای بین متقاضیان توزیع شده است.
  وی افزود: این امر از طریق فروشگاه های مذکور با نصب بنر در مقابل شعبه ها یا ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی شده بود و بازرسان اتاق اصناف نیز بر روند توزیع نظارت می کردند.
  مدیر بازرسی اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه محدودیت عرضه در بسته ها برای بهره مندی بیشتر مردم و جلوگیری از سوء استفاده اعمال شد، قیمت گوشت سر دست گوسفندی را ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان و ران گوسفندی را ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان عنوان و اضافه کرد: این گوشت قرمز گوسفندی وارداتی در بسته بندی های ۲ تا چهار کیلوگرمی به مشتریان عرضه شد.
  به گفته سیدزاده، توزیع گوشت قرمز وارداتی با ارز دولتی و بدلیل افزایش نامتعارف قیمت آن انجام شده و با توجه به استقبال مردم از این امر، بزودی نیز شاهد توزیع دوباره گوشت قرمز تازه گوسفندی در استان خواهیم بود.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام