شما اینجا هستید
اجتماعی » در شهرهای مرزی، صنعت، کشاورزی و اشتغال وجود ندارد

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: در شهرهای مرزی، صنعت، کشاورزی و اشتغال وجود ندارد.

ولی داداشی در آیین تکریم از فرمانده انتظامی پیشین و معارفه فرمانده انتظامی جدید آستارا که با حضور سردار محمدرضا اسحاقی، فرمانده انتظامی استان گیلان در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: تعامل با نهادها و چگونگی برخورد با مردم از اولویت های نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به تعامل خوب فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان آستارا با اعضای شورای تأمین، ادامه داد: نیروی انتظامی برای روزهای حساس و سخت است و در این روزهای سخت هم در کنار مردم است.

داداشی افزود: شهرستان مرزی آستارا به لحاظ برقراری نظم و امنیت از حساسیت بالایی برخوردار است.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه قانون‌گذار در مجلس هشتم در تصویب قانون قاچاق کالا شهرهای مرزی را از قلم انداخته است، خاطرنشان کرد: در شهرهای مرزی، صنعت، کشاورزی و اشتغال وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه باید با قاچاق کالا در کشور برخورد شود، توضیح داد: اصناف و بازاریان شهرستان آستارا در خصوص نوع مبارزه با قاچاق کالا گلایه‌های زیادی داشته و دارند و باید تدبیری برای این موضوع اندیشیده شود.

داداشی با تأکید بر اینکه قاچاق به بدنه اقتصادی کشور ما آسیب می زند و عده ای ارازل و اوباش نیز در کشور آن رابا کانتینر انجام می دهند، اضافه کرد: یک بازاری که چند ثوب البسه در مغازه خود گذاشته و از راه فروش آن امرار معاش می‌کند قاچاقچی کالا محسوب نمی‌شود.

وی تصریح کرد: آستارا مرز است و حساسیت های خود را دارد و بازاریان آستارا نیازمند به این هستند که نیروی انتظامی از آنها حمایت کند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی