شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 21 , Thursday - ساعت ۲۳:۵۸:۵۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ شهر, ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
 • شما اینجا هستید : فرهنگی
 • کد مطلب : 103526
 • کتاب چگونه خوب صحبت کنیم( فن بیان و اصول سخنرانی موفق) به قلم رضا سیف پور منتشر شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  چگونه خوب صحبت کنیم یا "فن بیان واصول سخنرانی موفق" عنوان آخرین کتاب رضاسیف پور تهیه کننده تلویزیون و مدرس دانشگاه است که توسط انتشارات باران نقره ای منتشر شده است.

  چگونه خوب صحبت کنیم یا “فن بیان واصول سخنرانی موفق” عنوان آخرین کتاب رضاسیف پور تهیه کننده تلویزیون و مدرس دانشگاه است که توسط انتشارات باران نقره ای منتشر شده است.

  او درحاشیه کتاب خود نوشته: این کتاب حاصل بخشی از تجارب من و گردآوری بخشی از تجارب مهم دیگران در حوزه آموزش فن بیان و اصول سخنوری است. در این کتاب تلاش کردم تا به شما نشان دهم اگرچه فن بیان تاحدی یک استعداد خدادادی است، اما هرشخص میتواند با آموزش صحیح و تمرین مستمر از مزایای این نعمت الهی در جهت دست یابی به موفقیت های شغلی واهداف زندگی بهره مند شود.
  شایان ذکر است پیش از این آثار دیگری نیز در حوزه رسانه توسط رضا سیف پور منتشر شده که از آن جمله میتوان به “یک مشت شن یا قدرت در عصررسانه های نوین”و “کارکردشبکه های اجتماعی در توسعه گردشگری “اشاره کرد. با این حال شاید بیشترافراد رضا سیف پور رابه واسطه تهیه برنامه تلویزیونی مهتاب شبان و خلق شخصیت عروسکی نازک بین بشناسند.
  همچنین شنیده ها حاکیست به زودی سری جدید این برنامه با معرفی یک شخصیت عروسکی جدید، در شبکه باران آغاز میشود. گفتنی است این نویسنده درحال حاضر مشغول تکمیل کتاب دیگری با عنوان همه چیز درباره زبان بدن است که آن هم میتواند همانند این اثر مورد استفاده سخنرانان و مجریان تلویزیون و صحنه قرار گیرد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام