شعاع مشرق

امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 23 , Saturday - ساعت ۱۶:۰۲:۴۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > سیاسی
 • کد مطلب : 103999
 • شریعتمداری در جلسه کمیسیون حضور نیافت/ تقویت خبر استعفاء و قبول آن

  Print Friendly, PDF & Email
    

  شریعتمداری وزیر صنعت که قرار بود دیروز در جلسه کمیسیون صنایع و معادن در نشست مشترک با نمایندگان استیضاح کننده شرکت کند، در این جلسه حضور نیافت و بدین ترتیب خبر استعفای و کنار رفتن وی از وزارت صنعت تقویت شد.

  جبار کوچکی نژاد، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود محمد شریعتمداری، وزیر صنعت و معدن و تجارت در جلسه امروز کمیسیون صنایع حضور پیدا کند و پاسخ نمایندگان استیضاح کننده را دهد، گفت: وزیر صمت در این جلسه حضور نیافت.

  وی افزود: با وجود استعفای این وزیر، موضوع استیضاح وی در مجلس منتفی است و به همین دلیل وزیر در نشست مشترک با نمایندگان متقاضی استیضاح حضور نیافت.
  این نماینده حتی به الف گفت: رئیس جمهور هفته آینده سه وزیر صنعت، اقتصاد و تعاون را به مجلس معرفی می کند.
  خبر استعفای این وزیر روز یکشنبه رسانه ای و حتی اعلام شد که این استعفاء با هماهنگی رئیس جمهور بوده و روحانی هم این استعفاء را پذیرفته و قرار است بعد از سفر از آمریکا رسما اعلام شود.
  اما مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجار نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و  روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: استعفایی در کار نبوده و ما این خبر را تائید نمی کنیم.
  برای استیضاح شریعتمداری، ۲ طرح در مجلس تهیه شده، یک طرح با ۷۰ امضای نمایندگان و ۱۵ محور و طرح دیگر با ۱۲ امضا و چندین محور.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام