شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۸:۵۱:۲۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مهر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
 • شما اینجا هستید : یادداشت
 • کد مطلب : 104002
 • افزایش مجتمع های اقامتی وتوسعه شهرهای شمالی

  Print Friendly, PDF & Email
    

  با توجه به اینکه لازمه رشد توسعه هر شهر دارا بودن امکانات بسترهای لازم برای جذب گردشگر و توریست است لذا ایجاد هتل یا مجتمع های لوکس و مجهز علاوه بر توسعه گردشگری در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی نیز نقش بسزایی را ایفا کند.

  به همین جهت می طلبد تا مسئولین شهرهای توریست پذیر جهت ایجاد شهری توریستی و گردشگری تمام پتانسیل های لازم را برای تسریع در توسعه اقتصادی یک شهر لحاظ کنند که خوشبختانه این امر تا حدودی در شهر چاف و چمخاله در حال انجام شدن می باشد. شهر چاف و چمخاله در طی چند سال اخیر توانسته با تلاش نگاه ویژه مسئولین شهرستان بالاخص مهندس لاهوتی نماینده شهرستان لنگرود که تلاش های بسیاری برای ثبت شهر چاف و چمخاله به عنوان منطقه ویژه اقتصادی داشتند از رشد اقتصادی بی نظیری برخوردار باشد.
  در طی چند سال اخیر سیل ورود سرمایه گذاران در بخش هتل سازی توانسته در ایام تعطیلات میزبان مسافران و گردشگران کثیری باشد و امروز نیز بهره برداری هتل آپارتمان چمخاله که نمادی از ارائه سرویس و خدماتی نوین در بخش خصوصی محسوب می شود با فراهم آوردن فضایی بسیار دلنشین در ساحل شهر چمخاله می تواند میزبان گردشگران و توریست از سراسر کشور باشد. امید است که چنین سرمایه گذاری هایی باز هم در شهر چمخاله و دیگر شهرهای گیلان و کشور انجام شود.

  ابراهیم نیازمند

  برچسب ها :
  کانال تلگرام