شما اینجا هستید
اجتماعی » شورا و عدم شفاف سازی که همچنان پابرجاست

با توجه به اینکه اعضای شورای شهر رشت، اهالی قلم را صدای مردم می نامند پس در نتیجه عدم شفافیت یکی از ویژگیهای بارز شورای پنجم شهر رشت محسوب می شود.

بدون شک این وضعیت موجب افزایش بی اعتمادی مردم شهر رشت نسبت به مسئولینی خواهد شد‌ که با رای خودشان اکنون پشت میز نشسته اند و شفاف سازی را فقط در حد یک شعار می دانند،اما در این بین حداقل یک دلسوز واقعی را شناختیم، بهراد ذاکری عضو جوان شورای شهر رشت حاضر به نشستن در جلسه غیر علنی امروز نشد،چرا که وی غیرعلنی بودن جلسه را نامحرم بودن مردم شهرش دانست و چنین روش هایی را ادامه روند بحران در مدیریت شهری عنوان کرد.
ذاکری بعنوان کسی که دلسوز شهرش است از جریانات پشت پرده انتخاب شهردار اظهار تاسف کرد و با حاضر نشدن در جلسه، اعتراض خود به این بازیهای سیاسی را به همه اعضای شورا نشان داد.
گفتنی است اعضای شورایی که در تمامی جلسات، خود را دلسوز و نگران مردم و شهر رشت می دانند حال در عمل چیزی غیر از این را نشان می دهند. و بدون شک کسانی که در این یارکشی ها آسیب جدی می بینند مردم رشت خواهند بود که شهرشان نمی تواند رنگ و سایه آرامش را به خود ببیند.
اما باید گفت که بهراد ذاکری تنها نیست و اصحاب رسانه در کنار او خواهند بود تا اجازه ندهند عده ای به بهانه منافع خود شهر رشت را بیش از این در بحران فرو ببرند. خوشحالیم که هنوز هم دلسوزانی هستند که شهرشان را با تمام وجود دوست دارند و برای مردم شهرشان ارزش قائلند.

منبع: به وقت خبر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی