شما اینجا هستید
اخبار اصلی » سری پنجم برنامه مهتاب شبان از یکشنبه ۱۵ مهر روی آنتن شبکه باران می رود

سری پنجم برنامه مهتاب شبان به تهیه کنندگی رضا سیف پور و اجرای محمدرضا محبی از یکشنبه ۱۵ مهرماه ساعت ۲۱/۳۰ از شبکه باران پخش میشود.

رضا سیف پور تهیه کننده مهتاب شبان با اعلام این خبر افزود: این برنامه قرار است در ایام پاییز هرهفته یکشنبه تاپنج شنبه در همان ساعت میهمان خانه های گرم مردم گیلان باشد. تا پیش از این شنیده می شد که با جداشدن ناخواسته حسین سیری، صدا پیشه شخصیت نازک بین ،احتمال دارد که برنامه مهتاب شبان پس از چهارسال به کارخود پایان دهد اما باخلق شخصیت جدیدی به نام دایی جان که در واقع دایی جناب نازک بین محسوب میشود قصد داریم تا بینندگان را غافلگیر کند.
در این برنامه همانند دوره های گذشته با دعوت از هنرمندان موسیقی و آواز و نیز مهمانان متنوع سعی میشود تا لحظات شادی برای بینندگان خلق شود.
وی ادامه داد: گزارش های جذاب و میان برنامه های مفهومی با رویکرد فرهنگ عمومی و جذابیت های گیلان از دیگر بخش های این برنامه است.
گفتنی است قراراست سری پنجم مهتاب شبان هم با حضور محمدرضا محبی مجری باسابقه شبکه باران وشبکه های سراسری اجراشو. صداپیشه برنامه مهرداداثیمی، عروسک گردان ها نسرین قلی پور و سپیده آزرم هستند.
مرتضی شهبازفر اجرای زنده موسیقی را برعهده دارد. بهزاد دانشفر گزارشگر و ابراهیم نظر پور دستیار تهیه هستند .علاوه براین هنرمندان بسیار دیگری هم گروه مهتاب شبان را همراهی میکنند. کارگردان مهتاب شبان علی باباخانی است و همانند گذشته رضاسیف پور تهیه کنندگی و نویسندگی برنامه را برعهده دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی