شما اینجا هستید
اخبار اصلی » ۵۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان رشت پرداخت شد

علی لقمانی ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت در فرماندارری این شهرستان اظهار داشت: سهم شهرستان رشت برای ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر در مجموع ۳۱۵ میلیارد تومان است.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان رشت پرداخت شده است افزود: تاکنون طرح‌هایی به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد در بانک‌های عامل به مرحله عقد قرارداد رسیده است.

لقمانی با اعلام اینکه بانک کشاورزی بهترین عملکرد را در راستای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی داشته است ابراز داشت: تاکنون ۱۷۲ طرح در حوزه اشتغال فراگیر به بانک‌ها معرفی شده است.

وی با بیان اینکه یک درصد از طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل در حوزه اشتغال فراگیر برگشت خورده است خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی نسبت به هفته قبل ۲ درصر افزایش داشته است.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با اعلام اینکه طرح‌هایی به ارزش بیش از ۹ میلیارد تومان در حوزه اشتغال روستایی در بانک توسعه تعاون به مرحله عقد قرارداد رسیده است گفت: از این میان تنها ۲ میلیارد تومان از تسهیلات پرداخت شده است.

لقمانی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۷۵ میلیارد تومان طرح اشتغالزای روستایی به بانک کشاورزی معرفی شده است خاطرنشان کرد: از این میان تاکنون ۲۲ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون طرح‌هایی به ارزش بیش از ۸ میلیارد تومان در حوزه اشتغال روستایی در صندوق توسعه ملی به تصویب رسیده است اظهار داشت: از این میلیارد طرح‌هایی به ارزش ۲ میلیارد تومان به مرحله عقد قرار داد رسیده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی