شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۰۳:۱۱:۲۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آبا, ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 105434
 • مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت:

  تا سال ۱۴۰۰ دیگری نیازی به حضور فیزیکی در شعبه نیست

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت کشور گفت: هدف ما تا سال ۱۴۰۰، سیستم بانکداری بدون نیاز به حضور فیزیکی افراد به شعبه می باشد.

  ظهر پنجشنبه سوم آبان ماه  نشست خبری با حضور مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت کشور و جمعی از خبرنگاران استان گیلان در شعبه مدیریت استان گیلان برگزار شد.

  محمدحسین حسین زاده که ظهر امروز در نشست خبری در گیلان حضور داشت, با بیان اینکه قرض الحسنه رسالت، سود محور نیست، افزود: میانگین پرداختی تسهیلات به هر متقاضی ۱۰میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که کارمزد سالیانه آن ۲ درصد می باشد، تاکنون بالغ بر ۲میلیون و ۸۰۰هزار فقره وام از این بانک پرداخت شده است.

  وی ادامه داد: خدمات این بانک شرعی، آسان و ارزان است و افراد می توانند بدون حضور در شعب درخواست افتتاح حساب کنند و از طریق اینترنت بانک خود در خواست تسهیلات داشته باشند.

  مدیر عامل قرض الحسنه بانک رسالت اظهار داشت: بانک قرض الحسنه از یک سو با توجه به ریشه اسلامی و از سوی دیگر با توجه به کارآمدی آن برای رفع نیازهایی همچون ایجاد اشتغال خرد و پایدار و یا تامین هزینه های خرید کالا، ازدواج، درمان و …مورد استقبال قرار گرفته است.

  حسین زاده در پایان اشاره کرد: هرچه ما در گسترش و ترویج فرهنگ قرض الحسنه در کشور کمک کنیم با توجه به سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی به نوعی در راستای اقتصاد مقاومتی هم عمل کرده ایم. علاوه بر این بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان عضوی از شبکه توسعه اجتماعی تلاش کرده است تا به ایفای نقش خود در ایجاد کسب و کارهای خرد و خانگی در شهرهای کوچک و روستاهای مختلف کشور بپردازد و از این جهت به توسعه اقتصاد مقاومتی در کشور کمک کند.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام