شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۰۷:۵۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آبا, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 105834
 • مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان عنوان کرد؛

  افزایش ۴۲درصدی جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان تامین اجتماعی رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت با انجام ۲۳۴ مورد عمل جراحی مغز و اعصاب در ۶ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۴۲درصد رشد داشته است.

  دکتر محمدحسین شهدی نژاد اظهار داشت: طی این مدت، در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت به عنوان تنها مرکز بستری تامین اجتماعی در استان گیلان، حدود ۴۷۰۰عمل جراحی انجام شده است که در مجموع نسبت به مدت مشابه سال قبل، شاهد رشد ۱۱ درصدی بوده است.

  مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به تعداد ۸۱۵ مورد عمل جراحی چشم در این بیمارستان اظهار داشت: درانجام عمل جراحی چشم به بیش از ۱۸درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل دست یافته ایم.

  وی با اشاره به اعمال جراحی دیگر از قبیل جراحی ارتوپدی، ارولوژی، جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی و زنان و زایمان در بیمارستان حضرت رسول(ص) رشت اضافه کرد: در این مدت، نزدیک به ۹۰۰۰ نفر در این بیمارستان بستری شدند که از این آمار حدود ۸۰۰۰نفر بیمه شده تامین اجتماعی بودند.
  دکتر شهدی نژاد اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با خرید پیشرفته ترین تجهیزات و لوازم پزشکی و بکارگیری کادر درمانی ماهر و همچنین ارتقای کمیت همراه با کیفیت خدمات درمانی، افزایش رضایتمندی بیمه شدگان تامین اجتماعی را مهمترین هدف قرار داده است.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام