شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۱۶:۱۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آبا, ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > حوادث
 • کد مطلب : 105863
 • وقوع ١٨٧فقره تصادف در شهر‌های استان گیلان/کندی تردد در پی بارش باران

  Print Friendly, PDF & Email
    

  معاون عملیات پلیس راهور گیلان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ١٨٧ تصادف در محور‌های درون شهری گیلان رخ داد.

  سرهنگ شهرام نوروزی معاون عملیات پلیس راهور گیلان گفت: در شبانه روز گذشته ١٨٧ فقره تصادف در شهر‌های گیلان رخ داد که از این تعداد سوانح رانندگی ۱۷ فقره تصادف به صورت جرحی بوده است.

  وی با بیان اینکه بر اثر این تصادف‌ها ١٧ نفر مجروح و برای مداوا به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل شدند افزود: خوشبختانه در این مدت حادثه منجر به مرگ نداشتیم.

  معاون عملیات پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه شهر رشت بیشترین تعداد تصادف جرحی با تعداد ١٠٨فقره و ۵نفر مجروح را داشته است گفت: عدم توجه به جلو بیشترین علت این تعداد از تصادف‌ها بوده است و رانندگان برای جلوگیری از تصادف و حوادث ناگوار، باید بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

  سرهنگ نوروزی با اشاره به کندی تردد در محورهای درون شهری استان بر اثر بارش شدید باران افزود: در شهر رشت بلوار امام خمینی (ره)، مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، بلوار مدرس، محدوده میدان نیروی دریایی، بلوار شهید بهشتی، بلوار، ولی عصر و بلوار شهدای گمنام ترافیک قدری پرحجم‌تر از سایر معابر گزارش شده است.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت ترافیک در مبادی ورودی استان متراکم و روان است و تردد با سهولت انجام می‌شود تصریح کرد: شهروندان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌های گیلان با شماره ۱۴۱ و یا ۳۳۳۱۱۱۱۱ تماس گیرند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام