شما اینجا هستید
اجتماعی » برگزاری جلسه شورای کار شهرداری رشت با محوریت کمیته بهداشت

جلسه شورای کار شهرداری رشت با حضور رییس شورای کار و اعضای کمیته بهداشت کار با محوریت کمیته بهداشت در سازمان آتش نشانی رشت برگزار شد.

همین گزارش حاکی است: با توجه به اهمیت تأمین سلامت و فراهم شدن شرایط کار مناسب جهت  آسایش و رفاه کارکنان و کارگران و مطابقت وضعیت کار با احتیاج ها و ضرورت های جسمی و روانی آنان، امروزه دیگر یک امتیاز به شمار نمی‌آید، بلکه یک وظیفه انسانی، یک نیاز و یک شرط امکان انجام کار و فعالیت ثمربخش است.

به همین منظور جلسه شورای کار شهرداری رشت با محوریت کمیته بهداشت تشکیل شد تا با هدف بررسی شرایط کاری کارکنان بخصوص کار در شرایط نامناسب و آلوده سعی در ایجاد و بررسی امکانات رفاهی و بهداشتی افراد شاغل در این حوزه ها داشته  باشد.

گفتنی است در این نشست و گفتگو برخی مسایل همچون اهمیت وجود و فراهم نمودن سهمیه شیر برای کارکنان بایگانی ها، آتش نشانان، شاغلین پسماند و سراوان، بررسی شرایط بهداشتی مناسب برای  نگهبانان پارک ها و… انجام معاینات پزشکی پارکبان ها جهت سلامت جسمی و… مطرح گردید و مصوباتی جهت ثبت و بررسی انجام شد تا با همکاری حوزه های مربوطه شرایط کار بهتر برای کارکنان این حوزه ها و فراهم آمدن امنیت سلامت آنان انجام گردد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی