شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۰۴:۰۲:۱۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 106524
 • طی تعطیلات اخیر؛

  افزون بر ۱۹۵ هزار دستگاه خودرو وارد گیلان شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا هشتم فروردین ماه جاری، یک میلیون و ۲۳۷ هزار و ۵۶۷ خودرو وارد استان شده است.

  محمد رضا نازک کار با بیان اینکه طی مدت یاد شده ۲۰۵ هزار و ۶۳۳ دستگاه خودرو نیز از استان خارج شد، افزود: بیشترین ترافیک ورودی به استان طی این مدت؛ روز پنجشنبه ( اول آذرماه) به میزان ۳۷ هزار و ۶۰۶ دستگاه خودرو بوده است. 

  وی اظهار کرد: همچنین روز یکشنبه هفته جاری (چهارم اذر ماه) با تردد ۳۹ هزار و ۶۱۵ دستگاه بیشترین ترافیک خروجی از استان را از اول تا چهارم آذر ماه شاهد بودیم.
  نازک کار خاطرنشان کرد: طی این مدت؛ از ۸۴ محور رفت و برگشت در راههای استان؛ مقاطع لنگرود به لاهیجان با ۱۵۲ هزار و ۵۴۷ دستگاه خودرو، لاهیجان به لنگرود با ۱۵۱ هزار و ۹۶۲ دستگاه و محور آستانه به لاهیجان با ۱۴۸ هزار و ۴۲۳ دستگاه از بیشترین میزان تردد خودرو را در محورهای استان داشته اند.
  وی تصریح کرد: از پنجشنبه تا پایان وقت یکشنبه گذشته، گیلان از نظر متوسط تردد ساعتی با تعداد ۶۰۲ وسیله نقلیه، چهارمین استان پر تردد کشور بوده است.
  منظور از محورهای ورودی و خروجی استان، شش محور اصلی آزادراه لوشان – قزوین، جاده قدیم لوشان- قزوین ، منجیل- طارم، چابکسر – رامسر، آستارا- اردبیل و خلخال – اسالم می باشد.
  گیلان به طور معمول جزو پنج استان پرتردد و یکی از مقصدهای اصلی گردشگری کشور است.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام