شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۰۳:۱۸:۵۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
 • شما اینجا هستید : فرهنگی
 • کد مطلب : 106541
 • ابروفراخ خبر داد؛

  سند نشاط اجتماعی گیلان تنظیم می شود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از تهیه و تنظیم سند نشاط اجتماعی استان گیلان همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

  منا ابروفراخ در نشست برنامه‌ریزی ایجاد و ارتقاء نشاط اجتماعی در خانواده و کودک در رشت گفت: بر اساس دستور استاندارگیلان و همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، سند نشاط اجتماعی به عنوان یکی از راهبردهای استانداری گیلان تدوین شده که در دهه فجر امسال نیز رونمایی می‌شود و برش شهرستانی‌ آن قابلیت اجرا دارد.

  مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با تاکید بر لزوم تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای تحقق نشاط اجتماعی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم به سطح مطلوبی از رضایتمندی عمومی دست پیدا کنیم باید شور، نشاط و امیدواری را در تمامی برنامه ریزی های خرد و کلان لحاظ کنیم.
  وی با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد باید در مسیر کاهش آسیب‌های اجتماعی گام بردارند، افزود: آغاز چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای مراسم های شاد و با نشاط با حداقل امکانات و هزینه برای دسترسی آحاد جامعه به ویژه اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.
  ابروفراخ با اشاره به اجرای موفق مراسم چله مهربانی در سال گذشته با کمک تشکل های مردم نهاد و دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: امسال هم شهرداری‌های سراسر استان با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد ، تلاش می کنند تا برنامه‌های ویژه‌ای برای شب یلدا مطابق با فرهنگ اسلامی و میراث معنوی اجرا کنند.
  مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی به تنهایی نمی‌توانند مشکلات و آسیب‌های جامعه را مرتفع کنند، افزود: با کمک سازمان‌های مردم نهاد می توان برای حفظ بستر و پویایی خانواده ها گام های ارزشمندی برداشت.
  وی در پایان خواستار تلاش جمعی و ارائه راهکارهای عملیاتی بر جلب اعتماد اجتماعی و افزایش امید در جامعه با رویکرد آرامش در بستر خانوار شد.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام