شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۰۳:۰۹:۴۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر, ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
 • شما اینجا هستید : ورزشی
 • کد مطلب : 106680
 • دومین دوره جشنواره رشته‌های بیلیاردی از امروز (سه شنبه) به میزبانی استان گیلان در شهرستان انزلی آغاز شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مراسم افتتاحیه جشنواره رشته های بیلیاردی با شرکت ۳۱ استان در شهرستان انزلی برگزار شد.

  روز سه شنبه ۱۳ آذر، جشنواره رشته های بیلیاردی به میزبانی استان گیلان با شرکت ۳۱ استان با حضور سارنگ بزرگ چنانی، رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان و هاشم اسکندری، رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برگزار شد.

  در این مراسم سارنگ بزرگ چنانی اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم میزبانی خوبی برای شرکت کنندگان باشیم. برای برگزاری این مسابقات دوستانمان تلاش شبانه روزی کردند و از اعتمادی که هاشم اسکندری، رئیس فدراسیون به ما داشتند تشکر می کنم.

  هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس نیزخاطرنشان کرد: هدف ما از برگزاری مسابقات بهره مندی از پتانسیل موجود برای حضور پر قدرت در ورزش حرفه ای و قهرمانی است. می دانیم که موفقیت های بین المللی جز با تلاش داخلی محقق نمی شود، از همین رو تمام تلاش خود را جهت رونق رقابت های داخلی انجام می دهیم. وی در ادامه افزود: خدا را شکر در استان سرسبز گیلان میزبان این مسابقات هستیم و امیدوارم این بار هم سربلند از مسابقات بیرون بیاییم. با توجه به جذابیت های این رشته مطمئن هستم ایام خوبی را در پیش دارید.
  این مسابقات تا ۲۳ آذر ماه با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار در رشته های اسنوکر شش توپ و پانزده توپ و ناین بال تیمی و انفرادی در رده های سنی آزاد، زیر ۲۱ سال و پیشکسوتان در دو بخش آقایان و بانوان در انزلی ادامه خواهد داشت.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام