شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 25 , Monday - ساعت ۱۰:۴۳:۱۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > گزارش > ویژه ها
 • کد مطلب : 107488
 • درخواست بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار+گزارش تصویری

  Print Friendly, PDF & Email
    

  بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار امسال، برای بهره مندی از یارانه تجاری سازی فناوری درخواست شده است. رئیس پارک علم و فناوری گیلان در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در گفتگو با خبرنگاران توجه ویژه به پژوهش های کاربردی […]

  بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار امسال، برای بهره مندی از یارانه تجاری سازی فناوری درخواست شده است.
  رئیس پارک علم و فناوری گیلان در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در گفتگو با خبرنگاران توجه ویژه به پژوهش های کاربردی و تولیدات داخلی را یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان واظهار کرد: برگزاری دو نمایشگاه عرضه و تقاضای فناوری، حضور گسترده و پررنگ استارتاپ ها، برگزاری رویدای با عنوان” مچ میکینگ” و حمایت از قراردادهای منعقد شده با سرمایه گذاری در نمایشگاه تا سقف ۲ و نیم میلیارد ریال برای هر قرارداد از دیگر اهداف برگزاری این‌نمایشگاه بود.
  علی باستی گفت: رونمایی از فناوری های منتخب، ارزیابی فناوری ها در محل نمایشگاه، معرفی فناوری به سرمایه گذار، کارگاه آموزشی، ارزیابی غرفه ها در محل نمایشگاه، انعقاد تفاهم نامه و انعقاد قرارداد تجاری سازی ازجمله برنامه های پیش رو در طول برگزاری نمایشگاه بود.
  وی با بیان اینکه تعداد ۱۱۹ مرکز در نمایشگاه عرضه فناوری حاضر بودند خاطر نشان کرد: ۵۱ دانشگاه، ۱۵ پژوهشگاه، ۴۰ پارک علم و فناوری، ۷۰ مرکز رشد و ۱۴ موسسه تحقیقاتی از سراسر کشور در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار حضور داشتند.
  رئیس پارک علم و فناوری گیلان همچنین مجموع طرح های دریافتی را ۱۴۷ مورد اعلام کردو افزود: بیش از ۴۰ درخواست امضای قرارداد نهایی در ایام‌نمایشگاه اتفاق افتاده است. باستی، همچنین ادامه داد: بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد نیز برای بهره مندی از یارانه تجاری سازی فناوری درخواست شده است.
  به گزارش خبر آزاد، آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار، در سوم دی ماه با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و سورنا ستاری معاون علمی رییس جمهور در نمایشگاه بین المللی آغاز شدو در ششم دیماه نیز به فعالیت خود خاتمه داد.‌
  همچنین رییس پارک علم و فناوری گیلان، به عنوان دبیر اجرایی دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار امسال انتخاب و فعالیت داشت.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام