شما اینجا هستید
اجتماعی » درخواست بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار+گزارش تصویری

بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار امسال، برای بهره مندی از یارانه تجاری سازی فناوری درخواست شده است.
رئیس پارک علم و فناوری گیلان در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در گفتگو با خبرنگاران توجه ویژه به پژوهش های کاربردی و تولیدات داخلی را یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان واظهار کرد: برگزاری دو نمایشگاه عرضه و تقاضای فناوری، حضور گسترده و پررنگ استارتاپ ها، برگزاری رویدای با عنوان” مچ میکینگ” و حمایت از قراردادهای منعقد شده با سرمایه گذاری در نمایشگاه تا سقف ۲ و نیم میلیارد ریال برای هر قرارداد از دیگر اهداف برگزاری این‌نمایشگاه بود.
علی باستی گفت: رونمایی از فناوری های منتخب، ارزیابی فناوری ها در محل نمایشگاه، معرفی فناوری به سرمایه گذار، کارگاه آموزشی، ارزیابی غرفه ها در محل نمایشگاه، انعقاد تفاهم نامه و انعقاد قرارداد تجاری سازی ازجمله برنامه های پیش رو در طول برگزاری نمایشگاه بود.
وی با بیان اینکه تعداد ۱۱۹ مرکز در نمایشگاه عرضه فناوری حاضر بودند خاطر نشان کرد: ۵۱ دانشگاه، ۱۵ پژوهشگاه، ۴۰ پارک علم و فناوری، ۷۰ مرکز رشد و ۱۴ موسسه تحقیقاتی از سراسر کشور در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار حضور داشتند.
رئیس پارک علم و فناوری گیلان همچنین مجموع طرح های دریافتی را ۱۴۷ مورد اعلام کردو افزود: بیش از ۴۰ درخواست امضای قرارداد نهایی در ایام‌نمایشگاه اتفاق افتاده است. باستی، همچنین ادامه داد: بیش از ۲ هزار میلیارد ریال حجم قرارداد نیز برای بهره مندی از یارانه تجاری سازی فناوری درخواست شده است.
به گزارش خبر آزاد، آیین گشایش نوزدهمین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار، در سوم دی ماه با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و سورنا ستاری معاون علمی رییس جمهور در نمایشگاه بین المللی آغاز شدو در ششم دیماه نیز به فعالیت خود خاتمه داد.‌
همچنین رییس پارک علم و فناوری گیلان، به عنوان دبیر اجرایی دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار امسال انتخاب و فعالیت داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی