شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۸:۵۰:۵۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
 • شما اینجا هستید : اجتماعی
 • کد مطلب : 107897
 • سومین دوره طرح بازدیدهای دانش آموزی از واحدهای تامین اجتماعی

  Print Friendly, PDF & Email
    

  با هدف اشاعه فرهنگ بیمه ای و ترویج و گسترش مفاهیم و قوانین در جامعه با محوریت نهاد خانواده، طرح بازدیدهای دانش آموزی از واحدهای تامین اجتماعی برای سومین سال پیاپی در استان گیلان برگزار می شود.

  با عنایت به بازخوردها و نتایج مطلوب اجرای طرح بازدیدهای دانش آموزی در دوسال گذشته و بدنبال هماهنگی های بعمل آمده از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ، با هدف اشاعه و توسعه فرهنگ بیمه های اجتماعی و ترویج آن در جامعه، با محوریت نهاد خانواده و آینده سازان فردای کشور، این برنامه برای سومین سال متمادی با همکاری سازمان دانش آموزی برگزار خواهد شد.

  دراین طرح دانش آموزان پایه های نهم ، دهم و یازدهم با حضور در سطح شعب تامین اجتماعی از نزدیک با فرایندهای کاری و قوانین و ضوابط اجرایی و انواع تعهدات این سازمان آشنا می گردند.

  فرهنگ سازی ، ارتقاء سطح آگاهیهای عمومی، ترویج پوشش های بیمه ای، بسترسازی برای پذیرش مسئولیت اجتماعی توسط دانش آموزان و … از جمله مهمترین اهداف این طرح می باشد.

  همچنین تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای در بین والدین و اعزام دانش آموزان بعنوان سفیران تامین به خانواده ها از دیگر اهداف این طرح خواهد بود.

  براساس برنامه ریزی انجام شده حدود ١٢٠٠ دانش آموز گیلانی در دو مرحله تا پایان سال تحصیلی با سازمان تامین اجتماعی و خدمات، قوانین و تعهدات آن آشنا می شوند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام