شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۲۵:۰۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ دی, ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
 • شما اینجا هستید : اجتماعی
 • کد مطلب : 107961
 • تکریم از بازنشستگان شهرداری لنگرود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  شهرداری لنگرود به منظور تجلیل و قدر دانی از بازنشستگان طی مراسمی از این عزیزان با اهداء تقدیر نامه و هدیه تقدیر کرد.

  سید مهدی رجایی در آیین تکریم ۱۵ نفر از بازنشستگان نیروهای خدماتی، کارگری، کارمندی گفت: رزمه کاری ۳۰ سال خدمت صادقانه این عزیزان نشان دهنده تلاش و سلامت کاری آنان است و امروزوظیفه خود میدانیم که از کسانی که با افتخار به این مقام رسیدند قدرشناسی کنیم.
  رجایی اذعان داشت: اگرچه مجموعه شهرداری تمایل داشتیم تا از تجربیاتشان پس از بازنشستگی نیز استفاده کنیم اما قانون منع بکار گیری از بازنشستگان ما دست ما را کوتاه کرد و شهرداری لنگرود پیرو قانون است.
  شهردار متعهد لنگرودی؛ با بیان این مطلب که متاسفانه در کشور ما حقوق و مزایای باز نشستگی جوابگو مشکلات معیشتی نیست افزود: ما امیدواریم روزی بصورت واقعی به این مسئله رسیدگی شود.
  مهدی رجایی در پایان خاطر نشان کرد: ارزش و شان این عزیزان بویژه در اداره محفوظ و این عزیزان مهندس انصار آقایان پورمحمدی، پرکار، کیایی در قلب ما جا دارند
  منصفی رئیس شورای اسلامی شهرلنگرود نیز به نیابت از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر از زحمات ارزشمند بازنشستگان شهرداری تقدیر نمود و گفت : مسلما انتظار این مجموعه دریافت به موقع حق و حقوق بازنشستگی اشان است که ما نیزبه این مهم واقف هستیم؛ انشاالله با خاطره خوش بدرقه اشان نماییم و برایشان آرزوی سلامت و پایداری در ادمه مسیر زندگی را از خداوند متعال داریم.

  منبع: لنگرود نیوز

  برچسب ها :
  کانال تلگرام