شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۵۰:۳۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ دی, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > محیط زیست
 • کد مطلب : 107992
 • در بازدید از کارخانه گل زیست؛

  تاکید فرماندار آستارا بر استفاده از ظروف یکبارمصرف گیاهی جهت حفظ محیط زیست

  Print Friendly, PDF & Email
    

  فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی را برای حفظ محیط زیست مورد تاکید قرار داد.

  یونس رنجکش در حاشیه بازدید از کارخانه گل زیست تولید کننده ظروف یکبار مصرف گیاهی یکی از مهمترین راهکارها در راستای فرهنگ سازی است که باید از روش های مختلف در جامعه انجام شود.

  وی اضافه کرد: کارخانه گل زیست که در تولید ظروف یکبارمصرف گیاهی فعالیت دارد یکی از ظرفیت های موثر اقتصادی و اشتغالزایی مهم در آستارا است که تداوم فعالیت اینگونه کارخانجات بستگی به حمایت های عمومی از تولیدات آنها دارد که باید همه همت کنند.

  وی ادامه داد: ظروف یکبار مصرف گیاهی ضمن آنکه نقش مهمی در حفظ سلامت عمومی مصرف کنندگان دارد به لحاظ حفظ محیط زیست به دلیل جذب در طبیعت حائز اهمیت ویژه ای است.

  فرماندار آستارا یادآور شد: کلیه واحد های پذیرایی، بیمارستانی و مراکز خدماتی می بایست از این ظروف به لحاظ اهمیت حفظ محیط زیست استفاده کنند و دستگاه های اجرایی نیز باید راهکارهای قانونی بهره مندی جامعه از وجود اینگونه تولیدات را در سطح شهرستان فراهم آورند.

  در ادامه این بازدید مدیر کارخانه توضیحاتی در خصوص فعالیت های این مجموعه اقتصادی ارائه و خواستار حمایت در خصوص مصرف تولیدات آن در سطح شهرستان شد و اظهار کرد: هم اکنون تولیدات این کارخانه در سطح استان های مختلف کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

  فرماندار آستارا همچنین در ادامه از یک واحد بسته بندی محصولات غذایی نیز بازدید و بر توسعه فعالیت های جدید کسب و کار با توجه به نیاز شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: از اینگونه واحدها حمایت های لازم در پرداخت تسهیلات بانکی نیز انجام می شود.

  خبرگزاری برنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام