شما اینجا هستید
اخبار اصلی » تاکید فرماندار آستارا بر استفاده از ظروف یکبارمصرف گیاهی جهت حفظ محیط زیست

یونس رنجکش در حاشیه بازدید از کارخانه گل زیست تولید کننده ظروف یکبار مصرف گیاهی یکی از مهمترین راهکارها در راستای فرهنگ سازی است که باید از روش های مختلف در جامعه انجام شود.

وی اضافه کرد: کارخانه گل زیست که در تولید ظروف یکبارمصرف گیاهی فعالیت دارد یکی از ظرفیت های موثر اقتصادی و اشتغالزایی مهم در آستارا است که تداوم فعالیت اینگونه کارخانجات بستگی به حمایت های عمومی از تولیدات آنها دارد که باید همه همت کنند.

وی ادامه داد: ظروف یکبار مصرف گیاهی ضمن آنکه نقش مهمی در حفظ سلامت عمومی مصرف کنندگان دارد به لحاظ حفظ محیط زیست به دلیل جذب در طبیعت حائز اهمیت ویژه ای است.

فرماندار آستارا یادآور شد: کلیه واحد های پذیرایی، بیمارستانی و مراکز خدماتی می بایست از این ظروف به لحاظ اهمیت حفظ محیط زیست استفاده کنند و دستگاه های اجرایی نیز باید راهکارهای قانونی بهره مندی جامعه از وجود اینگونه تولیدات را در سطح شهرستان فراهم آورند.

در ادامه این بازدید مدیر کارخانه توضیحاتی در خصوص فعالیت های این مجموعه اقتصادی ارائه و خواستار حمایت در خصوص مصرف تولیدات آن در سطح شهرستان شد و اظهار کرد: هم اکنون تولیدات این کارخانه در سطح استان های مختلف کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

فرماندار آستارا همچنین در ادامه از یک واحد بسته بندی محصولات غذایی نیز بازدید و بر توسعه فعالیت های جدید کسب و کار با توجه به نیاز شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: از اینگونه واحدها حمایت های لازم در پرداخت تسهیلات بانکی نیز انجام می شود.

خبرگزاری برنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی