شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۲۳:۵۹:۳۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهم, ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 108801
 • عضو هیئت رئیسه مجلس:

  طرح سئوال از وزیر جهاد کشاورزی فردا دوباره در مجلس مطرح می‌شود‌

  Print Friendly, PDF & Email
    

  عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به مطرح شدن مجدد طرح سئوال از وزیرجهاد کشاورزی گفت: عملکرد ضعیف شرکت‌های اقماری تحت امر جهاد کشاورزی در تأمین گوشت قرمز و مرغ از محورهای این طرح است.

  اسدالله عباسی  اظهار داشت: طرح سئوال از وزیر جهاد کشاورزی یکشنبه این هفته در مجلس مطرح می‌شود و یکی از محورهای اصلی آن نیز عملکرد ضعیف شرکت‌های اقماری تحت امر این وزارتخانه در حوزه تنظیم بازار و تأمین گوشت قرمز و مرغ است.

  عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه طرح سئوال از حجتی سال گذشته نیز در مجلس مطرح شده بود عنوان کرد: واردات بی‌رویه برنج،‌ عملکرد ضعیف در حوزه مرکبات و چای داخلی همچنین عدم ساماندهی ناظران چای از مواردی است که وزیر جهاد کشاورزی در مورد آنان کارکرد قابل قبولی ندارد.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های حجتی در مورد فعالیت شرکت بازرگانی و تنظیم بازار گوشت قرمز و مرغ را مورد اشاره قرار داد و گفت: قرار بود تمامی این سئوالات قبلاً در صحن علنی مجلس مطرح شود که به دلیل مشغله مجلس به این هفته موکول شد.

  عباسی پاسخ‌ قانع کننده وزیر جهاد کشاورزی به سئوالات مطرح شده نمایندگان را خواستار شد و تصریح کرد: در طول یکسالی که از احتمال استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس می‌گذرد هیچ حرکت مثبتی از سوی وی جهت اصلاح ساختارها و ساماندهی محصولات کشاورزی مشاهده نشد.

  نماینده مردم رودسر و املش در مجلس به مشکلات عدیده باغداران و کشاورزان برنجکار شمالی به ویژه در گیلان اشاره کرد و اظهار داشت: کشاورزان و تولیدکنندگان مرکبات از سال گذشته با چالش‌های زیادی مواجه شده‌اند اما وزارت جهاد کشاورزی از آنان حمایت نکرده است.

  عضو هیئت رئیسه مجلس تنظیم بازار در حوزه گوشت قرمز و مرغ و نابه‌سامانی‌های زیادی که در این حوزه به وجود آمده را متذکر شد و عنوان کرد:‌ اگر وزیر جهاد کشاورزی به مجموعه این سئوالات جواب‌های قانع کننده‌ای ندهد مجلس نیز در مورد ادامه کار وی تصمیم دیگری خواهد گرفت.

   

  منبع: تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام