شعاع مشرق

امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 23 , Saturday - ساعت ۰۰:۵۲:۴۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهم, ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
 • شما اینجا هستید : حوادث
 • کد مطلب : 108824
 • پوشش ۲۶ مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر رشت در ۴۸ ساعت گذشته

  Print Friendly, PDF & Email
    

  در ۴۸ ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی در حوادث و اطفای آتش در ۲۶ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در۱۴ ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

  شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ آتش نشانی در ۴۸ ساعت گذشته پاسخگوی ۷۵۵   تماس تلفنی شهروندان بوده است.

   وی در ادامـه افـزود: از مجموع ۲۶ مـورد عملیات آتش نشانان ۷ مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی، ۳ مورد رها سازی حلقه های انگشتری از انگشت شهروندان ، ۷ مورد استقرار خودرویی ، ۲ مورد بازدید ایمنی از منزل مسکونی و خودرو، ۳ مورد خدمات ایمنی و ۴مورد دیگر شامل: حریق انباری، حریق تجاری، سقوط خودرو داخل کانال آب و احتمال سقوط درخت بوده است

  وی در ادامه به آتش سوزی تجاری در ساعت ۲۳:۲۳ پنج شنبه ۱۱ دی ماه ۹۷ خبر داد و افزود: این آتش سوزی در بلوار ولیعصر (ع)، رخ داد و ۱۴ آتش نشان بهمراه ۵ دستگاه خودروی اطفایی نسبت به مهار و اطفای آتش سوزی اقدام کردند.

  وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید ادامه داد: علت این آتش سوزی اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام بوده است.

  شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با ۱۴ ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان بوده که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری؛ ۱۶افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام