شما اینجا هستید
حوادث » پوشش ۲۶ مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر رشت در ۴۸ ساعت گذشته

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ آتش نشانی در ۴۸ ساعت گذشته پاسخگوی ۷۵۵   تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع ۲۶ مـورد عملیات آتش نشانان ۷ مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی، ۳ مورد رها سازی حلقه های انگشتری از انگشت شهروندان ، ۷ مورد استقرار خودرویی ، ۲ مورد بازدید ایمنی از منزل مسکونی و خودرو، ۳ مورد خدمات ایمنی و ۴مورد دیگر شامل: حریق انباری، حریق تجاری، سقوط خودرو داخل کانال آب و احتمال سقوط درخت بوده است

وی در ادامه به آتش سوزی تجاری در ساعت ۲۳:۲۳ پنج شنبه ۱۱ دی ماه ۹۷ خبر داد و افزود: این آتش سوزی در بلوار ولیعصر (ع)، رخ داد و ۱۴ آتش نشان بهمراه ۵ دستگاه خودروی اطفایی نسبت به مهار و اطفای آتش سوزی اقدام کردند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید ادامه داد: علت این آتش سوزی اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام بوده است.

شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با ۱۴ ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان بوده که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری؛ ۱۶افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی