شما اینجا هستید
اخبار اصلی » شهرستان شفت در کانون توجه ملی قرار گرفته است

سرپرست اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت : شهرستان شفت با توجه به شرایط ایجاد شده در برنامه ریزی برای توسعه یافتگی ان در کانون توجه ملی قرار گرفته است.
یونس رنجکش در جلسه شهرستانی ستاد ویژه توسعه شهرستان شفت در محل فرمانداری این شهرستان افزود : هم اینک ۳۱شهرستان کمتر توسعه یافته در سطح کشور در فهرست شهرستان های ویژه وزارت کشور برای رفع مشکلات و محرومیت های ان قرار دارند که در استات گیلان هم شهرستان شفت انتخاب شده است.
وی اضافه کرد : این شرایط فرصت خوبی برای محرومیت زدایی و توسعه اقتصادی و زیر بنایی و سرمایه گذاری در این شهرستان ایجاد می کند که باید با برنامه ریزی دقیق و تعیین اولویت ها به اهداف مورد نظر دست یافت .
این مسوول یاد آور شد : اقدامات مربوط به فعالیت های محرومیت زدایی و توسعه شهرستان های ویژه بطور مداوم از سوی وزارت کشور پیگیری می شود و در سطح استان هم با تشکیل ستاد های شهرستانی و استان از یکماه گذشته تلاش داریم تا با شناسایی فرصت ها و ظرفیت های موجود ضمن هدایت طرح های عمرانی و اشتغال هایی با همگرایی دستگاههای اجرایی استان و ملی گام های موثری در این زمینه برداشته شود.
رنجکش ادامه داد : عملیاتی کردن برنامه ها از مهمترین اقدامات در این زمینه است که باید با مشارکت های مردمی و حمایت و پشتیبانی دستگاههای اجرایی انجام شود.
وی گفت : با توجه به مصوبات اولین جلسه ستاد استانی که به ریاست استاندار در استان برگزار شد دستگاههای اجرایی استان می بایست با اولویت قرار دادن طرح های مربوطه در شهرستان شفت نسبت به اجرای ان اقدام کنند.
وی توجه به ظرفیت های ملی برای رونق بخشی به فرصت های این شهرستان و استفاده از منابع و امکانات بخش خصوصی و اموزش های عمومی از جمله برنامه های مربوطه در این زمینه است.
محمد رضا محسنی فرماندار شهرستان شفت هم در این جلسه به ارایه ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در این شهرستان و اقدامات و برنامه های محرومیت زدایی آن پرداخت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی