شما اینجا هستید
اخبار اصلی » درخشش صداوسیمای مرکز گیلان در بیست و دومین جشنواره مراکز استان‌ها

رتبه بهترین گزارش خبری در بخش ویژه خدمات نظام به مریم دورباش خبرنگار معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان رسید.
همچنین در بخش جنبی دفاع مقدس،سیده فهیمه هاشمی خبرنگار معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان با گزارش ویژه خبری تولد آسمانی با موضوع شهید مدافع حرم بابک نوری هریس به رتبه برتر دست یافت.
همچنین سیده فهیمه هاشمی و ایمان حقی پور در بخش فضای مجازی معاونت خبر در طراحی صفحه اینستاگرام حائز رتبه سوم شدند.
معاونت صدای، صدا و سیمای مرکز گیلان هم ۴رتبه برتر بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های رسانه ملی را از آن خود کرد.
نمایش رادیویی آسانسور به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی آذری، مریم واحد نویسنده برنامه جوان، برنامه رادیویی گیل گردش به تهیه کنندگی حسین صدیقی و برنامه رادیویی مینی فیچر با موضوع کارآفرینی به تهیه کنندگی مشترک صدف پیش احسان و معصومه همتی حائز رتبه برتر این جشنواره شدند.
معاونت سیمای، صداوسیمای مرکز گیلان هم ۲رتبه برتر بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های رسانه ملی از آن خود کرد.
سیداحمد قدسی مجری برنامه تلویزیونی در مسیر توسعه عنوان بهترین مجری مرد این جشنواره را در بخش ترکیبی کسب کرد.
همچنین مستند آخرین پناه در بخش موضوع منابع طبیعی و جنگل تولیدی معاونت سیمای صداوسیمای مرکز گیلان هم رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز گیلان هم از جوایز بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های رسانه ملی بی نصیب نماند.
عنوان رتبه برتر این جشنواره به پادکست شهر رشت به تهیه کنندگی عرفان شهبازی و همچنین فیلم کوتاه چهل برگ با موضوع دفاع مقدس اثر بهرام امانی رسید.همایون ایمانی هم از معاونت برنامه ریزی صداوسیما مرکز گیلان با پژوهش ابعاد و راهکار‌های افزایش و ارتقای سطوح نشاط در گیلان از طریق رسانه حائز رتبه برتر شد.در بخش موسیقی ارکسترال هم عنوان برتر به رضا فدایی آهنگساز اثر هنری میهن با موضوع چهل سالگی انقلاب رسید.
خواننده این اثر ارسلان زمان زاده است و شعر آن از عبدالرضا رضایی پناه بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی