شما اینجا هستید
اجتماعی » ارکستر بزرگ موسیقی شهری گیلان ۳۱ مرداد در سیاهکل برگزار می شود

ارکستر بزرگ موسیقی شهری گیلان کاری از آموزشگاه موسیقی آوای مهر سیاهکل به سرپرستی محمد آفریدون، پنج شنبه ۳۱ مرداد ۹۸ ساعت ۱۹ در سالن مهیار دیلمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیاهکل برگزار می شود.
محمد آفریدون مدیر آموزشگاه موسیقی آوای مهر سیاهکل و سرپرست این ارکستر با اعلام این خبر گفت: این ارکستر با ترکیب هنرجویانی از شهرهای مختلف گیلان در کنار اساتید آموزشگاه موسیقی بل قطعاتی از اساتید عاشورپور، ناصر مسعودی، ابولحسن صبا و… اجرا خواهد شد.
وی اضافه کرد: در بخش دیگری از کنسرت تصنیف گذر از ساخته های محمد آفریدون بر روی شعری ازشفیعی کد کنی با صدای رسول ترمه اجرا خواهد شد.
در این برنامه اساتید رضا علوی( تار) مژگان صفری (گیتار)، بهزاد زمانی (سنتور)، لیدا قویدل (دف)٬ غزاله صدر (ویولن کلاسیک) مریم عاقل (نقاره)، علی زحمتکش (آواز و کمانچه) و محمد آفریدون (تنبک وسرپرست ارکستر) در کنار هنرجویان به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

آفریدون ادامه داد: در بخش دیگری از این اجرا هلیا شعبانی وسالارمیر حسینی هنرجویان خردسال وخوش صدای گیلان از آموزشگاه آوای مهر هم در غالب ارکستر و هم به صورت تک خوانی قطعاتی از آواز ایرانی ومحلی را اجرا خواهند نمود.
شایان ذکر است این برنامه بامجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری سیدرضا حسینی ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سیاهکل زیر نظر آموزشگاه موسیقی آوای مهر سیاهکل به سرپرستی محمد آفریدون برگزار خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی