شما اینجا هستید
اجتماعی » علی حلوی از برگزاری هفتمین جشنواره هنری هفت از ۲۹ آذر در مجتمع خاتم الانبیا رشت خبر داد

هفتمین جشنواره بزرگ هنری از ۲۹ آذر در مجتمع خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.
علی حلوی دبیر جشنواره و مدیر آموزشگاسینمایی هفت با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با حضور گروههای مختلف، در ۸ روز از ۲۹ آذر لغایت ۵ دی ماه برگزار می شود.
وی اضافه کرد: اجرای ۱۴ نمایش نیمه بلند ، توسط کارگاه نمایش خلاق و بازیگری، اجرای ۵ تا ۸ نمایش خیابانی در جشنواره و در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت، دوبله زنده چند دوبله انیمیشن و فیلم توسط گروه دوبله، اکران ۱۰ کلیپ و ۵ فیلم کوتاه از تولیدات کارگاه سینمایی ، اکران ۶ فیلم کوتاه تلویزیونی ویژه کودک از تولیدات گروه سینمایی کودک و نوجوان، اجرای ۳ نمایش کمدی توسط کارگاه کمدی از جمله بخش های جشنواره امسال است.
دبیر جشنواره هفت ادامه داد: امسال نیز به مانند سالهای گذشته بخش کودک و نوجوان حضور پررنگی خواهند داشت و ۸ نمایش و فرم کودک و نوجوان٬ از گروه کودک و نوجوان و اکران ۶ فیلم کوتاه تلویزیونی ویژه کودک از تولیدات گروه سینمایی کودک در هفتمین دوره جشنواره به نمایش در خواهد آمد.

وی با بیان اینکه مجریان کارگاه استیج ، اجرای بخش های مختلف جشنواره را بر عهده خواهند داشت افزود: امسال حضور پررنگ کارگاه فیلمنامه در بخش های فیلم کوتاه و کلیپ را شاهد خواهیم بود و هنرجویان ورودی ۹۸ در بخش کودک و نوجوان و بزرگسال در پلاتوی آموزشگاه سینمایی هفت به اجرا خواهند پرداخت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی