شما اینجا هستید
اخبار اصلی » دو بانوی قایقران گیلانی برای مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شدند

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: از سوی فدراسیون قایقرانی ، هفت ورزشکار به عضویت تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان کشور درآمدند که خوشبختانه دو ورزشکار از استان گیلان هستند.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس و طبق اعلام کادر فنی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان کشور، نازنین ملایی ملی پوش شایسته استان گیلان و هانیه خرسند دیگر ورزشکار این استان با درخشش در اردوهای تیم ملی به عضویت این تیم درآمدند تا به همراه پنج قایقران دیگر در مسابقات قهرمانی آسیا حضور یابند.

وی ادامه داد: مسابقات قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا از روز اول آبان ماه سال جاری با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از کشورهای مختلف این قاره در چونگجو کره جنوبی آغاز و ورزشکاران در مواد مختلف و به مدت پنج روز با هم رقابت می کنند.

وی بیان کرد: با توجه به این امر و با نظر سولماز عباسی مربی تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان کشور، نازنین ملایی از استان گیلان در روئینگ تک نفره سبک وزن در مسابقات قهرمانی آسیا  به مصاف رقبای خود می رود. 

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین هانیه خرسند دیگر قایقران شایسته استان گیلان در رشته های روئینگ دونفره سنگین وزن و روئینگ چهارنفره سنگین وزن در مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی حضور خواهد یافت.

ورزلدوست خاطرنشان کرد: نازنین ملایی و هانیه خرسند دو ورزشکار ملی پوش گیلانی به همراه پنج ملی پوش دیگر آخرین روزهای تمرینی خود را در سد شیرین دره در استان خراسان شمالی پشت سر می گذارند تا با بالاترین سطح آمادگی راهی مسابقات قهرمانی آسیا شوند.

ایرنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی