شما اینجا هستید
اخبار اصلی » میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر رشت از مدیرعامل محترم شرکت پارسیان ورزش سام ونماینده رسمی باشگاه فوتبال گالاتسرای ترکیه در ایران

محمدرضا قسمتی مدیرعامل شرکت پارسیان ورزش سام و نماینده رسمی گالاتاسرای ترکیه طرف قرارداد با باشگاه کوثر رشت با حضور در رشت روز سه شنبه ۱۴ آبان از روند برگزاری دوره های آموزشی در چند ماه اخیر بازدید کرد.
در این بازدید امیر رحمانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر ضمن ارائه گزارش از روند رو به جلوی آموزش و جذب بازیکن و ساماندهی آنها در سامانه رسمی تهران به نیازهای پشتیبانی و تدارکاتی مجموعه اشاره کرد و سپس به همراه میهمانان و همراهی محمد امینی از سرمربیان قدیمی شهر رشت دارای مدرک B اسیا و عضو هیات مدیره باشگاه، از مجموعه های ورزشی فوتسال، چمن مصنوعی و چمن طبیعی بازدید کردند.

در این بازدید به جهت آموزش و تمرین بازیکنان زیر ۱۰ سال در سالن گروه ۴۵ دقیقه تمرین و سپس ۲۵ دقیقه فوتبال بازی و بازیکنان زیر ۱۲ و ۱۴ سال در زمین چمن مصنوعی ۴۵ دقیقه تمرین و ۲۵ دقیقه بازی کردند.

جوانان و نوجوانان شاغل در لیگ استان و زیر گروه شهرستان رشت نیز بصورت دوستانه به مصاف هم رفتند.
حدود یکصد بازیکن در بازدید مهندس قسمتی از باشگاه کوثر حضور داشتند.
لازم به ذکر است باشگاه کوثر با بیش از ۱۵ سال فعالیت در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان، بازیکنان زیادی را به باشگاه های گیلانی و همچنین تیم های لیگ برتری معرفی کرده و در حال حاضر دو بازیکن نوجوان سابق این باشگاه در لیگ برتر حضور دارند.

گفتنی است که در این باشگاه برای هر رده سنی، دو مربی دارای مدارک رسمی فدراسیون در حال فعالیت هستند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی