شما اینجا هستید
اخبار اصلی » چرا نباید به نمایندگان فعلی مجلس رای دهیم؟

نگاهی به عملکرد نمایندگان مجلس دهم نشان می دهد که چرا مردم باید در انتخاب خود تجدید نظر کنند!
دلار گران شد!
خودرو گران شد!
مواد غذایی گران شد!
لبخند دلار به هفده هزار تومن!
کاهش قیمت دلار و وارد شدن به کانال یازده هزار تومان!
دلار به سیزده هزار تومان رسید!
سیب زمینی گرانتر از مرغ
پیاز کمیاب شد!
گوجه فرنگی به بیست هزار تومان رسید!
بنزین گران شد!
بیکاری …
خودکشی …
اعتیاد …
فحشا …

اینها نمونه هایی از تیترهایی است که در طی دوره گذشته مجلس شورای اسلامی در رسانه ها منتشر شد. خبرهایی نگران کننده که استرس و عدم اطمینان را برای جامعه به ارمغان آورد.
اگر بگوییم که آمارهای غیر واقعی، افزایش بیکاری، قیمت های کذایی مسکن، افزایش قیمت اجاره های مسکن، گرانی خودرو و … همه جزیی از افتخارات مجلس دهم شورای اسلامی است سخنی به گزاف نگفته ایم!
مجلس شورای اسلامی یکی از سه قوه جمهوری اسلامی است که وظیفه قانونگذاری و نظارت بر بسیاری از امور به ویژه عملکرد هیات دولت را دارد. بنابراین اظهار بی اطلاعی درباره بسیاری از اتفاقات خرد و کلان کشوری و استانی و شهری عذر بدتر از گناه برای این به اصطلاح خدمتگزاران محسوب می شود.
نگاهی به نرخ تورم، آمار بیکاری، اشتغال های خارج از ضوابط، فحشا عمق عملکرد نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی را نشان می دهد.
حتما تاکنون تبلیغات برخی از نمایندگان را دیده اید فیلم هایی که در آن دلایل اخذ مجدد رای را بیان می کنند اما واقعا سوال اساسی اینجاست؛ دقیقا نقش نمایندگان دوره دهم مجلس در اینهمه بی تدبیری و فشار چه بوده است؟
آیا نمایندگان مجلس عملکرد درخوری به غیر از دخالت های غیر ضروری در ادارات و هیات های ورزشی و همچنین اشتغال آفرینی برای افراد خاص داشته اند!؟
نمایندگان فعلی به جای مصاحبه برای دلایل مجدد اعتماد مردم به ایشان باید از مردم به دلیل ایجاد بسیاری از مشکلات عذرخواهی کنند و بگویند واقعا منشا اینهمه بیکاری، رانت، فساد و اعتیاد کجاست؟
در پایان می توانیم اظهار امیدواری کنیم تا مردم اینبار با انتخاب افراد اصلح از حضور افرادی که آزمون خود را با بدترین کارنامه پس داده اند جلوگیری کنند زیرا مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از سه گانه های نظام بیشترین تاثیر را در رشد و یا سقوط یک جامعه دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی