شما اینجا هستید
اجتماعی » اهدای اولین تندیس ملی کارداوطلبانه در حوزه گردشگری

اولین تندیس ملی کار داوطلبانه در حوزه گردشگری به پنج تن از کنشگران و فعالان مدنی حوزه گردشگری با حضور مدیران ارشد کمیسیون ملی یونسکو، مدیرکل امور مجامع و تشکلهای مردم نهاد وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، شهردار شهرخلاق رشت و گروه کاری تشکلهای غیردولتی حامی گردشگری و توسعه پایدار کشور اهدا شد.
این تندیس به پاس تقدیر از سالها فعالیت و کار داوطلبانه و مدنی به منظور پاسداشت منابع فرهنگی و طبیعی و نیز ترویج مفاهیم اجتماع محور و توان افزایی جوامع محلی و ذینفع در حوزه گردشگری به فعالان و کنشگران این حوزه اهدا شد.
قباد یاری، بابک مغازه ای، مجتبی گهستونی، جواد هادی زاده و شروان شعاعی به عنوان دریافت کنندگان تندیس ملی کار داوطلبانه در حوزه گردشگری بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.
اولین تندیس ملی کار داوطلبانه در حوزه گردشگری، در حاشیه نشست تخصصی مهارتی ” سازمانهای غیردولتی و گردشگری پایدار شهرهای خلاق” که با حضور مدیران ارشد کمیسیون ملی یونسکو، مدیرکل امور مجامع و تشکلهای مردم نهاد وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، شهردار شهرخلاق رشت و بیش از پنجاه تشکل عضو گروه کاری تشکلهای غیردولتی حامی گردشگری و توسعه پایدار کشور به مناسبت روز جهانی کار داوطلبانه در رشت اهدا شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی