شما اینجا هستید
اخبار اصلی » به هم ریختگی و عدم هماهنگی مدیران استان در مقابله و مدیریت با بحران برف

سید علی آقازاده ضمن گرامیداشت یوم الله ٢٢ بهمن بیان داشت: دیروز مردم سرافراز و ولایت مدار ایران اسلامی بار دیگر برگ زرینی از تاریخ این انقلاب را ورق زدند. هرچه از تاریخ انقلاب اسلامی میگذرد ارتباط و اعتقاد مردم به نظام مقدس بیشتر خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس هشتم تصریح کرد: مردم ایران اسلامی بیش از پیش به پاسداشت دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی که همانا عزت و سربلندی نظام است، خواهند پرداخت.

وی با اشاره به اعلام و پیش بینی سازمان هواشناسی در چند روز گذشته مبنی بر بارش برف سنگین در بخش جلگه ای استان افزود: مردم همیشه در صحنه استان گیلان امروز با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش سنگین برف خود را به میدان شهدای ذهاب رساندند، اما متاسفانه برخلاف اخبار رسیده و اعلام آماده باش مسئولان در خصوص بارش برف سنگین و همچنین آمادگی مردم، بیش از ۲۵۰۰ خانوار به دلیل نداشتن برق و آب در شرایط سختی به سر می بردند.

سید علی آقازاده با تاکید بر اینکه استان گیلان در سال های گذشته نیز بارش سنگین برف را تجربه کرده بود، خاطرنشان کرد: از آنجایی که از روز گذشته شاهد بارش برف بوده ایم، تمهیدات لازم آنچنان که باید برای مواجه شدن با این بحران اندیشیده نشده بود و علاوه بر خسارتهای مالی و سرمایه ای وارده به استان، مردم ما دچار مشکلات متعدد از جمله مشکل تردد ناشی از مسدود شدن معابر اصلی و فرعی و قطع شدن برق و آب منازل مسکونی شدند.

نماینده مردم رشت در مجلس هشتم از به هم ریختگی و عدم هماهنگی مدیران استان در مقابله با بحران برف سخن گفت و یادآور شد: متاسفانه مسئولان اجرایی نتوانستند خدمات رسانی بهینه ایی در دو روز اخیر داشته باشند. 

او گفت: استان گیلان از مدیرانی برخوردار است که شاید در عمر خود اصلا برف ندیده اند، بنابراین نمی توان از چنین فردی انتظار مدیریت صحیح داشت، لذا ضعف و ناکارآمدی دولت، فقدان مدیران دلسوز و کاردان در استان باعث شد تا مردم شریف استان آنچنان که باید از بارش برف سالجاری لذت چندانی نبرند.

سید علی آقازاده در پایان گفت: از مردم با بصیرت گیلان توقع داریم که خودشان در قالب همیاری و مشارکت مشکلات همدیگر را حل و رفع کنند چون از مدیران فعلی نمی توان انتظاری بیش از این داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی