شما اینجا هستید
اخبار اصلی » تکریم و معارفه مدیر فرهنگی ، هنری و آموزش سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مدیران کل حوزه ریاست، حراست و روابط عمومی و مدیران و‌کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی آیین تکریم و معارفه مدیر فرهنگی هنری آموزش سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی محمد حسن پور به عنوان مدیر فرهنگی، هنری و آموزش منصوب و از مهدی کاظمیان به پاس خدمات و فعالیت های انجام شده در این حوزه تقدیر بعمل آمد.

دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان در این مراسم ضمن تبیین سیاست های جدید ، برنامه های اجرایی و راهبردی در حوزه معاونت متبوع خود گفت:
امر فرهنگ و پدیده گردشگری از حوزه های نخبه و تخصصی جوامع پیشرفته و توسعه یافته امروز محسوب می شود که باید با عنایت به امکانات بکر و مزایای درخشنده جغرافیایی و همینطور ظرفیت انسانی استان گیلان به آن بیش از پیش توجه نمائیم.

وی تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی با محوریت گردشگری می تواند گام‌های بلند و موثری بردارد
از این‌ جهت معاونت فرهنگی و اجتماعی گردشگری در جهت تاسیس و تعریف جاذبه های توریستی با عنایت به جذب سرمایه و ایجاد اشتغال اهتمام خواهد ورزید ،تا هم در ایران و هم‌ کشورهای حاشیه و همسایه الگو و سر آمد باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی