شما اینجا هستید
اخبار اصلی » شکایت بازیکن غایب سپیدرود از این تیم

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: محمداسماعیل نظری که از ابتدای نیم فصل دوم لیگ دسته اول در تمرینات سپیدرود غایب بود، از باشگاه سپیدرود به کمیته انضباطی شکایت کرده است.

رادنی دیدار افزود: این بازیکن ذخیره که مدت طولانی بدون اطلاع مدیریت باشگاه از حضور در تمرینات سپیدرود سر باز زده است ، در کمال تعجب برای دریافت مطالباتش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

وی ادامه داد: نظری که در تمام نیم فصل نخست حتی یک دقیقه در ترکیب سپیدرود به میدان نرفت، پس از آغاز تمرینات نیم فصل دوم در تمرینات سپیدرود حاضر نشد که این غیبتش نیز بدون اطلاع و بدون هماهنگی با مسئولان باشگاه سپیدرود بود.

وی بیان کرد: این بازیکن در مدت زمان حضورش در سپیدرود بیش از ۲۰ درصد رقم قرارداد را به صورت نقدی و مبلغی نیز به صورت تسهیلات دریافت کرده بود و بنا بر اظهاراتش در کمیته انضباطی، به صورت یک طرفه اقدام به فسخ قرارداد خود کرده و خواهان ۱۸۰ میلیون ریال از باشگاه سپیدرود شده است.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: مسئولان این باشگاه نیز این پرونده را دنبال خواهند کرد تا حقی از تیم پرطرفدار سپیدرود رشت ضایع نشود و به طور حتم مسئولان باشگاه با مستندات و مدارک کامل در این پرونده حضور خواهند یافت.

تیم فوتبال سپیدرود رشت تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، با انجام ۲۵ مسابقه و کسب ۲۶ امتیاز در رتبه شانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

ایرنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی