شما اینجا هستید
اجتماعی » مردم هشدارها را جدی بگیرند/ تمام مناطق گیلان آلوده به ویروس کرونا

ارسلان زارع صبح چهارشنبه در حاشیه برگزاری رزمایش شهدای عرصه سلامت در میدان شهدای ذهابرشت در جمع خبرنگاران ضدعفونی کردن معابر، اماکن عمومی، خیابان‌ها را یکی از راهکارهای مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد.

وی در ادامه به اقدامات انجام شده در این زمینه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان گیلان اشاره کرد و گفت: افزود: شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، سپاه پاسداران به ویژه نیروی قدس و تیپ میرزا کوچک و همچنین نیروی دریایی و نیروی زمینی ارتش اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای در این زمینه انجام داده‌اند.

استاندار گیلان با بیان اینکه رزمایش شهدای عرصه سلامت با هدف انجام عملیات گسترده، منسجم و فراگیرتر در زمینه ضدعفونی کردن معابر انجام می‌شود، ادامه داد: این رزمایش ابتدا در رشت و سپس در سایر شهرستان اجرا می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم جدی گرفتن توصیه‌ها از سوی مردم به ویژه در خانه ماندن، گفت: مردم باید هشدارها را جدی بگیرند تمام بخش‌ها و مناطق استان گیلان به این ویروس آلوده است.

رزمایش شهدای عرصه سلامت با هدف افزایش روحیه عمومی مردم، تمرین اقدامات پدافند بیولوژیک اجرا و در قالب آن اماکن و معابر عمومی، مناطق حساس شهر، ایزوله کردن محل قرنطینه بیماران کرونایی و انتقال بیماران انجام می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی