شما اینجا هستید
اجتماعی » ۸۰۰ پک بهداشتی به پاکبانان شهر رشت اهدا شد | لزوم همدلی و همراهی مردم در مواقع بحرانی

مدیر اجرایی کمپین رزم مشترک از اهدای ۸۰۰ پک بهداشتی به پاکبانان رشتی خبر داد.

فرح تحمیدی در گفتگو با شعاع مشرق با اشاره به اهدای ۸۰۰ پک بهداشتی به پاکبانان اظهار داشت: این پک ها شامل دو عدد ماسک قابل شستشو، دو عدد ماسک استریل، ماده ضد عفونی و ۸ عدد دستکش بوده است که به یاری تیم رزم مشترک، دکتر رسولی عضو شورای شهر و محسن اولیایی مسئول موکب محسنین تهیه و آماده شد.
مدیر اجرایی کمپین رزم مشترک درباره انگیزه توزیع پک بهداشتی به پاکبانان گفت: کمپین رزم مشترک برای کمک رسانی به کادر درمان و بیمارستان ها در بحران کرونا ایجاد شد اما سعی کردیم در ادامه فعالیتهای انجام شده و کمک به بیمارستانها، پکی را با فعالیت مشترک و با کمک مردم برای پاکبانان گرامی که به نوعی اینروزها با زباله های آلوده سر و کار دارند آماده کنیم که البته بسیار ناقابل بوده است.

تحمیدی به اهدای پک حفاظتی برای غسالخانه باغ رضوان رشت نیز اشاره کرد و بیان داشت: ۳۵ عدد گان ایزوله، ۳۵ عدد ماسک اِن ۹۵، ۳۵ عدد ماسک پارچه ای و ۳۵ عدد شیلد طلقی با استفاده از کمک های مردمی به پرسنل غسالخانه باغ رضوان اهدا شد.
وی افزود: پیش از این نیز کمپین رزم مشترک چندین گان ایزوله، شیلد طلقی و ماسک n95 به گروه پویش مردمی جوانان رشت اهدا کرد که در راستای ضد عفونی معابر، بازار و پرورشگاه مژدهی فعال بودند.

تحمیدی با اشاره به سابقه کمپین رزم مشترک بیان داشت: این کمپین پس از زلزله کرمانشاه با نام کمپین #مامسئولیتاجتماعی شکل گرفت و در آن حادثه تلخ نیز خیلی از افراد پای کار آمدند و مردم لطف زیادی داشتند و کمک های زیادی جمع آوری و ارسال شد.
وی ادامه داد: اینروزها بسیاری از افراد دچار مشکلات معیشتی هستند ابراز امیدواری کرد تا گام هایی در راستای حل این مشکل برداشته شود.

مدیر اجرایی کمپین رزم مشترک به لزوم همدلی و همراهی اشاره کرد و گفت: ما باید در کنار هم باشیم و خصوصا در شرایط بحرانی دست های یکدیگر را بگیریم.
فرح تحمیدی افزود: در تلاش هستیم تا با ثبت یک موسسه، ساختاری نظام مند ایجاد کنیم تا بتوانیم اعتماد حداکثری را جلب کنیم.
وی ضمن تاکید بر شفافیت گفت: تمام فاکتورها و رسیدهای اقلام تهیه شده موجود است تا در صورت نیاز ارائه شوند.
مدیر اجرایی کمپین رزم مشترک به کمک های رضا رسولی عضو شورای شهر رشت و اولیایی موسس موکب محسنین اشاره کرد و گفت: بی شک اینگونه کمک ها از سوی مسئولین و فعالین اجتماعی فرهنگی سبب انگیزه بیشتر گروه های خودجوش می شود و من به نمایندگی از گروه بزرگ رزم مشترک از این عزیزان کمال تشکر را دارم.

وی در پایان ضمن قدردانی از اعضای کمپین رزم مشترک، از زحمات سید مهرداد میررازقی مالک مجموعه گروه رستوران های رازقی و سامان ترابی مدیر عامل و موسس آژانس دیجیتال مارکتینگ شهرآرا، از اعضای تیم مدیریتی کمپین که در شکل گیری و نحوه فعالیت آن نقش بسزایی داشتند، تشکر کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی