شما اینجا هستید
اخبار اصلی » رونمایی از کتاب عکس «والدین شهدا» منطقۀ آزاد انزلی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی کتاب آبی تر از دریا مجموعه ای از عکس های فاخر والدین شهدا با حضور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان ، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و خانواده معظم شهدا در تالار فرهنگی منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: کتاب عکس «آبی‌تر از دریا» مجموعه‌ای از عکس‌های فاخر با ظرافت‌های هنری و جلوه های ویژه از والدین معظم شهدای منطقه آزاد انزلی به ثبت رسیده است.

در این مراسم دکتر سید حجت مهدوی سعیدی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی با تاکید بر ترویج فرهنگ و سیره شهدا با بهره گیری از شیوه های هنری بیان کرد : خانواده‌های معظّم شهدا ولی‌نعمتان واقعی همۀ ما هستند، لذا هنر متعهّد باید در خدمت شناساندن این گوهرهای گران‌قدر به نسل حاضر و نسل آینده پویا باشد.

وی با تأکید بر اثرات ژرف و درازمدت عکس بر اندیشۀ مردم یک جامعه گفت: امروز عکس و تصویر یکی از مهم ترین ابزار های هنری به منظور ترویج و معرفی اندیشه ها بوده که در طول تاریخ ثبت میشود و همچون چراغ راهی برای آیندگان می درخشد.

گفتنی است کتاب عکس «آبی‌تر از دریا» مجموعه‌ای از عکس‌های فاخر با ظرافت‌های هنری و قابلیت‌های فنی بالاست که توسط افشین میرزایی هنرمند گیلانی از والدین معظم شهدای منطقه آزاد انزلی به ثبت رسیده است و این کتاب در ۸۲ صفحه، در قطع خشتی بزرگ (۴۰*۴۰) تدوین و به اهتمام اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان و مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی توسط انتشارات رَج به چاپ رسیده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی