شما اینجا هستید
اخبار اصلی » شلیک‌های تگزاسی در سعادت آباد

سهراب که به جشن تولد دوست قدیمی اش خشایار  دعوت شده بود، تاب دیدن دختر مورد علاقه اش را در کنار او نداشت و با او قرار دعوا گذاشت . در این قرار خونین که شش نفر حضور داشتند،  طرف ها با یکدیگر درگیر شدند و به سوی هم تیر اندازی کردند که دونفر زخمی شدند. سردار حمید هداوند درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی و  جزئیات درگیری و تیراندازی در منطقه سعادت‌آباد تهران اظهار کرد : در ساعت ۱۸ هفتم مرداد خبری مبنی بر درگیری مسلحانه در سعادت آباد به مأموران پلیس تهران اعلام شد. به گزارش رکنا، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: با حضور مأموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد دو گروه از اراذل و اوباش با دو دستگاه خودروی سوناتا و جک مشکی با سلاح گرم در محدوده فوق درگیر شده و اقدام به تیراندازی کرده اند. وی گفت: در پی درگیری مسلحانه اراذل و اوباش دو نفر مصدوم شدند که اراذل یکی را با خود بردند و دیگری در بیمارستان تحت درمان است.ماموران در تحقیقات اطلاع یافتند خشایار ۳۴ ساله که در خودروی جک مشکی رنگ حضور داشته نیز هدف گلوله قرار گرفته و در یک بیمارستان دیگر تحت درمان قرار دارد که ماموران به سرعت به محل اعزام شدند و خشایار را شناسایی کردند. ماموران در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی پی بردند سهراب و خشایار از افراد شرور و سابقه دار هستند که بارها به خاطر درگیری روانه زندان شده اند.

جزئیات تسویه حساب مسلحانه به خاطر یک دختر 
ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در  تحقیقات متوجه شدند که سهراب و خشایار از دوستان قدیمی هستند و روز دوشنبه ۶ مرداد ماه سهراب به جشن تولد خشایار در منطقه فشم می رود اما وقتی وارد جشن تولد می شود دختر مورد علاقه اش را با خشایار مشاهده می کند و همین موضوع باعث درگیری بین آن ها می شود. سهراب پس از این ماجرا برای انتقام گیری با خشایار در منطقه سعادت آباد قرار دعوا می گذارد و هر دو وقتی در صحنه حضور می یابند  با اسلحه کلت کمری به سمت یکدیگر تیراندازی می کنند که هر دو مصدوم و به بیمارستان منتقل می شوند. بنابراین گزارش، شنیده ها حاکی از آن است که دختر جوان در این درگیری هدف ضربه قمه سهراب قرار گرفته است. سردار هداوند نیز  اعلام کرد: هر شش فرد دخیل در درگیری سعادت آباد شناسایی و تاکنون سه نفر از عاملان اصلی این درگیری دستگیر شده اند‌ و تلاش برای دستگیری سه  نفر دیگر ادامه دارد.جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: متاسفانه تمام افراد حاضر در درگیری اخیر سوابق کیفری دارند و در سال های گذشته نیز با همدیگر دعوا داشته اند و در تاریخ فوق نیز در منطقه مذکور قرار دعوا گذاشته بودند.
وی با بیان این مطلب که پلیس اجازه نمی دهد اراذل و اوباش امنیت و آرامش مردم را به خطر بیندازند ، از شناسایی تمام عوامل دخیل در درگیری مسلحانه در سعادت آباد خبر داد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی