شما اینجا هستید
اخبار اصلی » آغاز پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت

رضا فدایی در گفت وگو با ایسنا، از آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی رشت برای مهر ۹۹ خبر داد و اظهار کرد: این مرکز دانشگاهی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

وی با بیان اینکه ثبت نام به دو صورت حضوری و مجازی انجام می شود، تصریح کرد: ثبت نام حضوری از طریق شماره تلفن ۳۲۴۶۵۵۵۸ و یا در محل دانشگاه به نشانی رشت، مسکن مهر، میدان ولایت، ذوالفقار جنوبی انجام خواهد شد، اما دانشجویان برای ثبت نام مجازی باید به سامانه سازمان سنجش به نشانی «sanjesh.org» مراجعه کنند.

رئیس مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی رشت، فناوری اطلاعات، معماری، عکاسی خبری، تربیت مربی پیش دبستانی، روابط عمومی، هنرهای تجسمی(گرافیک، عکاسی و نقاشی) و مدیریت تکنولوژی آموزشی را رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی دانست و ادامه داد: دانشجویان در مقطع کارشناسی نیز می تواند رشته های مهندسی فناوری اطلاعات، معماری، عکاسی خبری، تربیت مربی پیش دبستانی، روابط عمومی، گرافیک، هنرهای دیجیتال، نقاشی و حسابداری را انتخاب کنند.

فدایی با بیان اینکه دانشجویان پس از فارغ التحصیلی مدرک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت می کنند، یادآور شد: سلامت، مهارت و کسب و کار شعار مراکز علمی و کاربردی است.

وی مهارت محوری و شغل محوری را سرلوحه آموزش های ارائه شده در مراکز علمی و کاربردی دانست و اضافه کرد: مراکز علمی و کاربردی مسئولیت سنگینی بر عهده دارد و باید آموزش‌های مهارتی و کاربردی را با دقت و اهتمام ویژه ای ارائه کند تا دانش آموختگان بتوانند به راحتی وارد محیط کار شده و خوش بدرخشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی