شما اینجا هستید
اخبار اصلی » توضیحی درباره ادامه کار شهردار اهواز با وجود صدور حکم حبس

محمدرضا ایزدی در خصوص تذکر یکی از اعضای شورای شهر اهواز به شهردار، اظهار کرد: شهردار اهواز چهارشنبه هفته گذشته در جلسه غیرعلنی شورای شهر در خصوص پاسخ به تذکرات عضو شورا حضور پیدا کرد اما به علت نرسیدن تعداد اعضای حاضر در جلسه به حد نصاب، جلسه لغو شد.

وی با اشاره به برگزاری غیر علنی این جلسه، گفت: برای برگزاری جلسه با حضور یا بدون حضور خبرنگاران، رئیس شورا تصمیم‌گیری می‌کند که باید در این زمینه پاسخگو باشد. عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: جلسه بعدی پاسخ شهردار به تذکرات عضو شورا احتمالا در هفته جاری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ارسال نامه سازمان بازرسی کل کشور به شورای شهر اهواز در خصوص عدم صلاحیت شهردار اهواز برای ادامه خدمت، تصریح کرد: در این نامه آمده است که طبق بند د تبصره ۴ از ماده ۸۰، اعضای شورا در خصوص ادامه یا عدم ادامه کار شهردار باید رای بدهند؛ در پی نامه سازمان بازرسی کل کشور، سه‌شنبه شب صحن علنی شورای شهر اهواز برگزار شد و شهردار اهواز با هشت رای در سمت خود ابقا شد. ایزدی گفت: در این نامه عنوان شده بود که شهردار اهواز مدارک لازم سابقه کار برای این سمت را ندارد. در این صورت، چرا اداره‌کل بازرسی نامه‌ای به وزارت کشور در خصوص لغو حکم شهردار ارسال نکرده است؟

وی در خصوص صدور حکم انفصال شهردار اهواز از خدمت در پی شکایت مرکز بهداشت غرب و پیگیری مدعی‌العموم در زمینه آبگرفتگی‌های سال گذشته در اهواز، افزود: حکم صادرشده بدوی است و شهردار و مدیرعامل سابق آبفا اهواز که این حکم برایشان صادر شده است، فرصت اعتراض دارند و نتیجه نهایی پس از تشکیل دادگاه تجدید نظر مشخص می‌شود بنابراین فعلا ادامه خدمت شهردار مشکلی ندارد.

ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی