شما اینجا هستید
اخبار اصلی » به زودی اسامی مافیای خلاف سازی را افشا می کنم | به دنبال تخریب خانه های افرادی که با سختی و مشقت ساخته شده اند نیستیم

شهردار رشت گفت: به دنبال تخریب خانه های افرادی که با سختی و مشقت ساخته شده اند نیستیم و به زودی اسامی مافیای خلاف سازی را افشا می کنم.

شهردار رشت به موضوع تخریب ساختمان‌هایی که به ناصواب در شهر ساخته شده بودند اشاره کرد و گفت: شاید برای شهروندان این شائبه به وجود آمده که شهرداری به دنبال تخریب همه خانه‌هایی است که صاحبان آن‌ها به هر دلیلی بی‌‌سرپرست بوده و دچار مشکل هستند در حالیکه اینطور نیست.

احمدی ضمن تشکر از اعضای شورای شهر به جهت دلگرمی‌هایی که به شهرداری در باب موضوع ساخت‌وسازهای غیرقانونی می‌دهند تصریح کرد: بنده همانطور که در یک جلسه رسمی و در حضور مدیران استانی صحبت کردم گفتم که ما در حال حاضر با یک مافیایی روبه‌رو بوده و در مقابل آن‌ها قرار گرفتیم و اسامی آن‌ها را هم طی روزهای آینده قطعا به مردم خواهیم گفت از طرفی حاکمیت نیز در شهرستان و استان به شکل کامل از این امر حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه در شهرداری رشت نیروهای صادق و پاکدست زیادی فعالیت می‌کنند اضافه کرد: ما به دنبال این نیستیم که ساختمان بالای سر و خانه افرادی را که با سختی و مشقت توسط آنان ساخته شده را تخریب کنیم اما در مقابل با افرادی که می‌خواهند از این راه سوءاستفاده کنند و می‌خواهند آینده بسیار تاریکی را برای شهروندانمان رقم بزنند برخورد قاطع می‌کنیم.

شهردار رشت تخریب ساختمان‌های غیرمجاز را نوعی خدمت به شهروندان دانست و یادآور شد: ما در شهرداری رشت در برابر هرگونه فساد و زیاده‌خواهی ایستادگی خواهیم کرد و این رویکرد تمام مدیران و دوستان ما در شهرداری رشت است.

احمدی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و حمایت دادستانی و قوه قضائیه، فرمانداری رشت، نیروی انتظامی و سایر نهادها در پایان خاطرنشان کرد: در قضیه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز یکبار دیگر صحنه بی‌بدیلی از وحدت و همدلی به نمایش درآمد و در مقابل زیاده‌خواهی‌های عده‌ای فرصت‌طلب که می‌خواستند افکار عمومی را مخدوش کنند ایستادگی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی