شما اینجا هستید
اجتماعی » طولانی شدن پروژه های رشت مشکل آفرین شده است

عضو شورای اسلامی شهر رشت عصر امروز در یکصدوشانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل کنده‌کاری‌ها در شهر رشت اظهار کرد: از مسئولان می‌خواهیم  به اجرای پروژه‌ها سرعت دهند.

امیرحسین علوی عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شهردار رشت بازگشایی خیابان‌های جدید را در دستور کار قرار دهد، تصریح کرد: بخش زیادی از مشکلات ترافیکی موجود در شهر رشت به دلیل عدم بازگشایی خیابان‌های جدید است.

رئیس کمسیون برنامه و بودجه ادامه داد: از شهردار رشت می‌خواهیم برای تامین منابع مالی موجود اجرای پروژه‌ها منابع غیرنقدی شهرداری را به نقد تبدیل کند.

علوی عضو شورای اسلامی شهر رشت طولانی‌ شدن زمان اجرای پروژه‌های رشت را برای شهروندان مشکل‌آفرین دانست و خاطرنشان کرد: اگر شهرداری رشت منابع غیرمالی در اختیار دارد باید به موقع از آنها استفاده کند و پروژه‌ها را به بهره‌برداری برساند.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در امر اطلاع‌رسانی، گفت: فضای فعلی حاکم بر شورای اسلامی یک فضای صمیمی است و از رئیس شورا می‌خواهیم تا تذکرات لازم به کسی که در پوشش یک رسانه با وجود حضور در فضای شورا اطلاع‌رسانی درست انجام نمی‌دهد، را بدهد.

رئیس کمسیون برنامه و بودجه از رسانه‌هایی که در راستای اطلاع‌رسانی و درج حقایق اخبار شورا گام برمی‌دارند قدردانی کرد.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در ادامه نشست مذکور با اشاره به در پیش بودن سالروز ۱۳ آبان، اظهار کرد: امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها به برگزاری با شکوه این روز تأکید کردند.

فاطمه شیرزاد افزود: امیدواریم این حماسه باشکوه هر چه تمام‌تر در رشت برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره گل و گیاه در رشت، تصریح کرد: این موضوع در کمیسیون بهداشت بررسی و به‌زودی با همکاری سازمان فضای سبز شهرداری رشت برگزار می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به پروژه جمع‌آوری روان‌آب‌های سطحی این شهر، یادآور شد: از استانداری گیلان می‌خواهیم هر چه سریع‌تر و با اختصاص لوله موجب تسریع در اجرای پروژه روان‌آب‌های سطحی شود.

وی خاطرنشان کرد: موضوع روشنایی معابر و پارک‌های رشت در کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی بررسی و به‌زودی اجرایی می‌شود./ فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی