شما اینجا هستید
اجتماعی » علت رجزخوانی بابک زنجانی در دادگاه چه بود؟/ پاسخ رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس رابخوانید

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس می گوید: بابک زنجانی در جلسه دادگاه می خواست خود را محق جلوه دهد و به همین دلیل رجز خوانی کرد.

محمدعلی پورمختار در گفتگو با خبرآنلاین در پاسخ به این سئوال که آیا دلیل رجز خوانی بابک زنجانی در دادگاه و خط و نشان کشیدن او برای وزرای دولت یازدهم، پشت گرمی او به افرادی که در گذشته با آن ها مراوده داشته است؟، گفت: ممکن است اینگونه باشد اما بنده اینگونه رفتارهای زنجانی در دادگاه را عملیات روانی می دانم که بالاخره خودش را محق جلوه دهد. کما اینکه در گذشته و در مصاحبه ها و صحبت هایش اشاره کرده بود به اینکه من بسیجی اقتصادی هستم! لذا از این دست رفتارها می تواند داشته باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا دست زنجانی در دادگاه خالی است؟ نیز گفت: دست پرش این است که بیاید پول های بیت المال را بر گرداند و غیر از این اگر باشد ما دست او را خالی حساب می کنیم و هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست.

رئیس کمیسیون اصل نود در پاسخ به این سئوال که در صورت پس دادن پول ها و بدهی ها، احتمال تبرئه وی وجود دارد، گفت: این مسئله بستگی به دادگاه و نظر قاضی دارد. اما اصل اتهام همین است و اگر سایر جرایم را هم مرتکب شده باشد همچون جعل اسناد و کلاهبرداری متناسب با جرم، مطابق قانون با او برخورد می شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی