شعاع مشرق

امروز : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 23 , Wednesday - ساعت ۰۴:۲۴:۵۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسف, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > فرهنگ > فرهنگی > هنری
 • کد مطلب : 26283
 • سیاووش را در تهران به آتش کشیدند! +تصاویر

  Print Friendly, PDF & Email
    

  یکی از جریانات معاصر در عرصه هنر بازگشت به گذشته و بازخوانی روایات کهن و اسطوره‌ای و ارائه آن در قالب و تکنیکی نو است. به گزارش شعاع مشرق به نقل از هنرآنلاین، در نمایشگاه هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر، سروناز پریشان‌زاده به ارائه اثری با عنوان “رستم هر روز می‌میرد” با بازخوانی روایت‌های […]

  یکی از جریانات معاصر در عرصه هنر بازگشت به گذشته و بازخوانی روایات کهن و اسطوره‌ای و ارائه آن در قالب و تکنیکی نو است.

  به گزارش شعاع مشرق به نقل از هنرآنلاین، در نمایشگاه هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر، سروناز پریشان‌زاده به ارائه اثری با عنوان “رستم هر روز می‌میرد” با بازخوانی روایت‌های شاهنامه در قالب تصویرسازی و چیدمان دست زده است.

  او در دو اثر جداگانه روایت به آتش رفتن سیاووش را با تصویرسازی بر روی پلکسی و ایجاد هیمه هیزم ارائه کرده و در تصویری دیگر تیر خوردن رستم و خونریزی او را به شکل بصری روایت کرده است.

  هشتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر این روزها در حالی نمایشگاه آثار خود را در برابر دید علاقمندان به هنر قرار داده که متفاوت‌تر از دوره‌های گذشته نگاه خود را به هنر معاصر و مفهومی اختصاص داده است.

  برای دیدن آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر می‌توانید همه روزه تا ۱۷ اسفندماه به موسسه فرهنگی هنری صبا در خیایان ولیعصر، نرسیده به چهار راه طالقانی، جنب ساختمان فرهنگستان هنر مراجعه کنید.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام