شعاع مشرق

امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 23 , Saturday - ساعت ۱۷:۱۹:۵۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۴
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 4117
 • نقل و انتقالات لیگ‌برتر فوتبال؛

  علی دایی در آستانه هدایت ملوانان/ شهریار در حوالی شمال

  Print Friendly, PDF & Email
    

  به گزارش کاسپی نیوز، روزهای جدایی شهریار از نیمکت به پایان خود نزدیک شده و بزودی شاهد حضور او در لیگ‌ برتر خواهیم بود. اگرچه علی دایی بارها اعلام کرده بود به تیم‌های شهرستانی نمی‌رود چراکه شرایط کاری و همچنین وضعیت مادرش اجازه این کار را به او نمی‌دهد، ولی به نظر می‌رسد مدیران جدید […]

  به گزارش کاسپی نیوز، روزهای جدایی شهریار از نیمکت به پایان خود نزدیک شده و بزودی شاهد حضور او در لیگ‌ برتر خواهیم بود.

  اگرچه علی دایی بارها اعلام کرده بود به تیم‌های شهرستانی نمی‌رود چراکه شرایط کاری و همچنین وضعیت مادرش اجازه این کار را به او نمی‌دهد، ولی به نظر می‌رسد مدیران جدید ملوان بندر انزلی همچنان پیگیر مساعد کردن شرایط برای حضور دایی در بندر انزلی هستند.

  دایی فصل گذشته را با پرسپولیس آغاز کرد ولی سرانجام خوبی با این تیم نداشت و خیلی زودتر از تصور، سیاسی حکم اخراجش را در هفته هفتم امضا کرد تا شهریار را برای مدتی هم شده از فوتبال دور کند.

  اگرچه علی دایی از فوتبال دور نبود و در این مدت دوره فشرده مربیگری در انگلستان پشت سر گذاشته و با تیم منتخب ۹۸ هم در دیدارهای خیرخواهانه حضور پر رنگی داشته، ولی هیچ‌کدام برای شهریار طعم نشستن روی نیمکت‌های داغ مربیگری را نداشته به همین دلیل پیشنهاد انزلی‌چی‌ها ممکن است او را به بندر شمالی بکشاند.

  داریوش بهشتی که ۷۰ درصد مالکیت باشگاه ملوان را از سیروس محجوب تحویل گرفته گزینه نخست‌اش برای نیمکت ملوانان علی دایی بوده و به نظر می‌رسد مقدمات حضور شهریار در بندر انزلی فراهم شده و شاید همین روزها او را با لباس تمرینی دریانوردان ببینیم.

  البته صحبت‌هایی درباره مذاکره پیکانی‌ها با دایی هم به گوش می‌رسید که از سوی مدیران خودروسازان تکذیب شد.

   ایلنا

  کانال تلگرام