شما اینجا هستید
اجتماعی » رونالدو و مسی در سایپا!

به گزارش کاسپی نیوز، دیروز سخنگوی باشگاه سایپا اعلام کرد با جواد نکونام به توافق رسیده ایم و کاپیتان سابق تیم ملی نارنجی پوش شد اما چند دقیقه بعد جواد  نکونام با انتشار عکسی از خود در کنار مهرداد پولادی سرباز فراری تیم ملی اعلام کرد در قطر است و مشغول مذاکره با باشگاه های قطری!

به این ترتیب به مسئولان باشگاه سایپا پیشنهاد می شود که در این روزهای بی خبری فوتبال اخبار داغ تری را منتشر کنند و مثلا باشگاه سایپا اعلام کند رونالدو و مسی هم مایل هستند که به تیم سایپا بیایند یا اصلا پا را فراتر بگذارند و اعلام کنند مذاکرات مقدماتی با لیونل مسی و کریس رونالدو انجام شده و باشگاه سایپا منتظر است ببیند نظر کادرفنی چیست و کدام یک از این دو بازیکن را برای حضور در لیگ فصل آینده در اولویت قرار داده تا ترتیب جذبش را بدهند!

شاید انتشار این خبر از سوی سایپا باعث شود مسی و رونالدو هم عکس های خصوصی خود را منتشر کنند و ببینیم که این دو بازیکن برای اثبات مذاکره نکردنشان با سایپا چه عکس هایی منتشر می کنند؟!

به هر حال این جملات طنز بود و زیاد ان را جدی نگیرید اما وقتی مصاحبه های مدیرعامل باشگاه سایپا را در این چند وقت اخیر کنار هم گذاشتیم دیدیم این مصاحبه های جدی از این جملات طنز ما خنده دار تر است.

روز دوشنبه: بیت الله رضایی: نکونام را ۹۰ درصد سایپایی بدانید

روز سه شنبه: بازهم مدیرعامل سایپا بیت الله رضایی: منتفی شدن نکونام در سایپا به دلیل مسایل مالی نبود

روز یکشنبه ( دیروز) : باشگاه سایپا : نکونام به سایپا پیوست! نکونام : من در قطر هستم!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی