شعاع مشرق

امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , June 20 , Wednesday - ساعت ۱۵:۵۴:۱۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > سیاسی > فرهنگ > فرهنگی > یادداشت
 • کد مطلب : 45653
 • بیانیه ۱۶ آذر جهاددانشگاهی رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  ۱۶ آذر روز مقاومت، روز استکبار ستیزی، روز بصیرت دانشجویی و نماد بیداری انسان هایی آزاده بر تاریکی های زمانه خویش است. شانزدهم آذر سال ۱۳۳۲ روزی است که سه دانشجوی دانشگاه تهران، شهیدان احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا و شریعت رضوی در اعتراض به دخالت های آمریکا و انگلیس در امور ایران به پا خواستند و […]

  ۱۶ آذر روز مقاومت، روز استکبار ستیزی، روز بصیرت دانشجویی و نماد بیداری انسان هایی آزاده بر تاریکی های زمانه خویش است. شانزدهم آذر سال ۱۳۳۲ روزی است که سه دانشجوی دانشگاه تهران، شهیدان احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا و شریعت رضوی در اعتراض به دخالت های آمریکا و انگلیس در امور ایران به پا خواستند و در آماج گلوله های رژیم منحوس پهلوی در خون خود غلطیدند تا خونشان سندی دیگر از روح استکبارستیزی این ملت را در تاریخ ثبت کند.

  پیام ۱۶ آذر بصیرت ، شناخت استکبار و استکبار ستیزی است. اگر بصیرت نباشد تشخیص تزویر سخت خواهد بود و اگر دل های روشن و بصیر نباشد ظلم و طاغوت از بین نخواهد رفت.
  انقلاب اسلامی در این مسیر چند ساله انواع نفاق ها، ترورها، فتنه ها و تحریم های اقتصادی را با بصیرت، همدلی و ولایت مداری قشر جوان مومن انقلابی و ملت بصیر، پشت سر گذاشته است. اکنون در شرایطی که فتنه ها از داخل و خارج ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را فرا گرفته است دانشجویان بسیجی وظیفه ای بر دوش دارند تا با پیروی محض از منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای )حفظه الله( مبنی بر مسلح شدن به سلاح بصیرت از سوء استفاده از دانشگاه و دانشجو به عنوان ابزاری برای پیشبرد مقاصد پلید جلوگیری کند و در زمانی که جنگ سخت به جنگ نرم مبدل شده است با سلاح
  بصیرت در خط مقدم جبهه مقابله با حیل دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایادی استکبار و مزدوران و خائنین داخلی به عنوان افسران جوان جنگ نرم مقابله نماید.
  با مطالعه تاریخ جوامع اسلامی پیمان شکنی و بد عهدی دشمنان و استکبار مشهود است از صدر اسلام پیمان شکنی بنی امیه و یزید بن معاویه گرفته تا تاریخ معاصر اعتماد مصدق به امریکا و غرب تا بعد از انقلاب، سازماندهی کودتای نوژه در تیرماه ۱۳۵۹ و ماجرای شلیک به هواپیمای مسافربری در خلیج فارس ماجرای صحرای طبس و حمایت از تجزیه طلبی کردستان و جنگ تحمیلی و ماجراهای خون های آلوده به ویروس اچ آی وی فرانسوی و ……
  هر وقت اعتماد کردیم ضربه خوردیم و استکبار، روح پلید و شیطانی خود را نشان داده است در مقابل تمامی فتنه ها به تأسی از امام خمینی )ره( باید پیرو ولایت فقیه باشیم تا به مملکتمان آسیبی نرسد در غیر اینصورت بازنده اصلی میدان خواهیم بود. هر جایی که پشت به ولی فقیه شود شکست، قطعی خواهد بود.
  و اما چند نکته:
  ۱( خطاب به تیم مذاکره کننده هسته ای ، دکتر روحانی و وزیر امور خارجه:
  از آنجایی که مقام معظم رهبری صراحتاً و به دفعات مکرر اعلام کرده بودند که به این مذاکرات هسته ای خوش بین نیستند حضرات عالی اقدام به مذاکرات نموده و در نهایت به تصویب قطع نامه برجام منجر گردید که با بزرگنمایی دولت مردان درباره برجام با این همه ناسزا و توهین به منتقدین همراه بوده است و با توجه به تمدید تحریم های ۱۰ ساله باید عنوان کرد که نقض برجام واضح است و تنها دستاورد برجام این است که آمریکا قابل اعتماد نیست و با توجه به بد عهدی های مکرر آمریکا در ماجرای برجام جای هیچ گونه توجیح وجود ندارد و انتظار دانشجویان بسیجی و امت حزب الله از آقای روحانی و جناب ظریف این است که دست از دیپلماسی خنده و سازش و فشارهای شدید ایمیلی بردارند و باتوجه به توان داخلی و پیروی از منویات رهبری پاسخ دندان شکن به یاوه گویان آمریکایی بدهند و شعار ما میتوانیم را سرلوحه کار قرار دهند و از هر گونه اعتماد دوباره به طرف مقابل در شرایط فعلی شدیداً خودداری کنند زیرا هرگونه اعتماد نشانه حماقت، جهالت، خیانت و عدم بصیرت است و استکبار ستیزی امام امت و خلف بر حقشان امام خامنه ای پیشگیرند و بدانند که جوان مومن انقلابی آمادگی تامین نیاز های کشور را در موارد وابستگی به خارجی ها را دارد و از قدرت پوشالی عوامل استکبار نترسند که )لن یجعل الله الکافرین علی المومنین سبیلا

  (۲( از آنجایی که در طول انقلاب ضرباتی که نظام از مدیران خائن داخلی دیده از دشمنان خارجی ندیده است و ملت ولایت مدار و همیشه در صحنه انتظارشان از مدیران دولتی؛ مدیریتی در تراز نظام اسلامی است .

  امروز استکبار تغییر تاکتیک داده و میخواهد با نفوذ در مراکز حساس و تصمیم گیری کشور افکار پلید خود را اجرایی سازد بنابراین اگر دولت محترم ادعای انقلابی بودن و پیروی
  از ولایت دارد باید به طور کاملا انقلابی با مدیران خائن و مزدور کشور برخورد کند.
  *چگونه حدود ۱۵۰ روز از دستور مقام معظم رهبری درباره برخورد با حقوق های نجومی میگذرد اما هیچگونه اقدامی مشاهده نشده است؟
  *چگونه اختلاس های کلان از صندوق ویژه فرهنگیان با یک سخنرانی به معوقات بانکی تبدیل می شود و هیچگونه برخوردی با اشرافی گری صورت نمیگیرد ؟
  *چگونه لغو سخنرانی یک نماینده مجلس در مشهد باعث شرمساری دولت می گردد اما فساد های مالی ، عدم مدیریت اسلامی در برخی وزارت خانه ها ، اشراف گری در کابینه های دولت ، انعقاد قرارداد های نفتی ، تصویب برجام، تعطیلی کارخانجات کشور ، رکود اقتصادی ، تورم و بیکاری مایه شرمساری دولت نمی شود؟
  انتظار دانشجویان بسیجی و امت حزب الله پاسخ به این سوالات است و مسئولین بدانند صبر امت حزب الله تا حدی می باشد و در صورت عدم بر خورد جدی، دست خائنین به ملت را قطع خواهد کرد و ثابت خواهد کرد که آرمان هایشان همان آرمان های انقلاب و امام راحل است.
  ۳ ( از آنجایی که فتنه سال ۸۸ به فرموده امام خامنه ای )مدظله العالی( جزء خطوط قرمز نظام اسلامی است، هر کسی در هر پست و مقامی اگر از این خط قرمز عدول کند جزء مرتدین سیاسی خواهد بود و به زباله دان تاریخ خواهد پیوست و هیچ جایگاه در جامعه
  اسلامی نخواهد داشت. چگونه می شود فردی هم ادعای ولایت مداری کند و هم حامی فتنه و فتنه گران باشد؟
  مسئولین حامی فتنه که ندای ولایت مداری سر می دهند و با صدور بیانیه های پی در پی خودشان را مطیع ولایت معرفی میکنند بدانند ولایت مداری فقط در عرصه حرف نیست در عرصه عمل چه کردند؟
  یکی از نشانه های انسان منافق دورویی است و فقط یک منافق می تواند هم بگوید حامی ولایت است و هم بر خلاف منویات رهبری عمل کند. جانباز بودن و رزمنده بودن دلیل بر انقلابی بودن و ولایی بودن نیست.
  حامیان فتنه بدانند که دانشجوی با بصیرت، با پیروی از دستورات رهبری جواب دندان شکنی به یاوه گویی های مختلف آنان در عرصه های مختلف خواهد داد و این یاوه گویی ها بی پاسخ نخواهد ماند.
  پایگاه بسیج شهید طهرانی مقدم مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد رشت با بزرگداشت روز دانشجو و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و امام شهیدان، جامعه دانشگاهی کشور، مسئولین دانشگاهی و مسئولین نظام اسلامی را به همدلی و پیروی محض از ولایت مطلقه فقیه جهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی دعوت می کند و اعلام میدارد که مبارزه با استکبار تا کور شدن چشم فتنه گران و خشکاندن ریشه ظلم و فتنه ادامه دارد و بنا به فرمایش پیر جماران امام امت )ره( تا شرک هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.
  والعاقبه للمتقین

  برچسب ها :
  کانال تلگرام