شعاع مشرق

امروز : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , February 22 , Friday - ساعت ۰۰:۰۰:۴۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳
 • شما اینجا هستید : ورزشی
 • کد مطلب : 4724
 • درخواست مالک جدید ملوان از مازیار زارع و پژمان نوری

  Print Friendly, PDF & Email
    

  کاسپی نیوز: مالک جدید ملوان در جلسه‌ای از پژمان نوری و مازیار زارع خواست که به همراه سایر بازیکنان در تمرینات این تیم شرکت کنند.  در این جلسه که از ساعت ۲۱ چهارشنبه شب در هیات فوتبال انزلی برگزار شد و تا ساعاتی از بامداد پنج‌شنبه ادامه داشت، محمود رمضانی رییس هیات فوتبال انزلی، محمود […]

  کاسپی نیوز: مالک جدید ملوان در جلسه‌ای از پژمان نوری و مازیار زارع خواست که به همراه سایر بازیکنان در تمرینات این تیم شرکت کنند.

   در این جلسه که از ساعت ۲۱ چهارشنبه شب در هیات فوتبال انزلی برگزار شد و تا ساعاتی از بامداد پنج‌شنبه ادامه داشت، محمود رمضانی رییس هیات فوتبال انزلی، محمود بدیعی‌فر رییس شورا شهر و عضو هیات مدیره، نماینده‌ی مازیار زارع و پژمان نوری، محمود پیشگاه هادیان معاون باشگاه و داریوش بهشتی مالک جدید ملوان حضور داشتند.

  در ابتدا داریوش بهشتی خواستار این شد که باشگاه را مسوولان رسما به نام او بزنند که در نهایت مقرر شد وی ۵ شنبه ضمانت لازم از بابت در اختیار گرفتن باشگاه را دریافت کند.

  هم‌چنین بهشتی عنوان کرد که هفته آینده پول قراردادهای بازیکنان ملوان را پرداخت می‌کند و از بازیکنان خواست به تمرینات بروند و با تیم تمرین کنند. البته سرمربی و مدیرعامل این تیم در هفته آینده معرفی می‌شوند.

  ملوان در فاصله کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ برتر تمریناتش را با حضور بازیکنان اصلی آغاز نکرده و سرمربی و مدیرعامل این تیم مشخص نیست./ ایسنا

  کانال تلگرام