شعاع مشرق

امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ مصادف است با 2018 , February 24 , Saturday - ساعت ۰۷:۳۵:۳۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی > ویژه
 • کد مطلب : 47402
 • هیات کشتی گیلان باید حامی ورزشکاران و پیشکسوتان باشد/ حضور یک نماینده در تیم ملی افتخار یک استان است

  پرینت
    

  چند روز پیش گفتگویی از یکی از کشتی گیران پیشکسوت منتشر شد که بسیار متاثر کننده بود. بهمن طریقی کشتی گیر پیشکسوت گیلانی در این گفتگو به نامه هیات کشتی گیلان به فدراسیون برای جلوگیری از مربیگری وی در سطح تیم ملی اشاره کرد. اتفاقی که شاید فقط در گیلان می توان آن را شاهد […]

  چند روز پیش گفتگویی از یکی از کشتی گیران پیشکسوت منتشر شد که بسیار متاثر کننده بود.

  بهمن طریقی کشتی گیر پیشکسوت گیلانی در این گفتگو به نامه هیات کشتی گیلان به فدراسیون برای جلوگیری از مربیگری وی در سطح تیم ملی اشاره کرد. اتفاقی که شاید فقط در گیلان می توان آن را شاهد بود که رئیس یک هیات ورزشی در یک برنامه تلویزیونی ادعا کند که شخصی از زیرمجموعه این هیات با لابی و رفیق بازی مربی تیم ملی شده است ادعایی که تعجب مجری برنامه را هم برانگیخت.

  نقی هدایتی باید بپذیرد که نه ادعاها وی درباره این پیشکسوت درست بوده و نه نوع صحبت او در برنامه تلویزیونی در حد یک رئیس هیات بوده است.

  باید قبول کنیم که بهمن طریقی یکی از بهترین آزاد کاران دهه پیش استان بوده و بارها کشتی گیران مطرح آن زمان را با صلابت شکست داده است در عرصه مربیگری نیز این پیشکسوت کشتی جوانان گیلان را سوم کشور کرد و با این کارنامه به اردوی تیم ملی دعوت شد.

  همانطور که طریقی اعتقاد دارد “حضور یک نماینده در تیم ملی افتخار یک استان است” بنابراین اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات کشتی باید حامی چنین سرمایه هایی باشند نه اینکه با تخریب چنین افرادی مانع پیشرفت یک ورزش در استان شوند.


  رژه تیم ملی ایران در سال ۱۳۶۹ در مسابقات بین المللی ۲۲ بهمن جام تختی
  امیر توکلیان/ بهمن طریقی/ داود قنبری /مهرداد سعدی نژاد/ بهروز یاری/ اکبر فلاح


  تقی اکبرنژاد , مهرداد سعدی نژاد , بهمن طریقی

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. با سلام
   آقای که این خبر رو می نویسی تو نامه هیات رو دیدی که این دروغ محض رو منتشر کردی . تبعات نوشتن نشر اکاذیب رو میدونی .

   • همانطور که گفته شد در مصاحبه بهمن طریقی در یکی از رسانه ها به این موضوع توسط این پیشکسوت اشاره شده است و استناد این سایت در یک سطر بر آن بوده است. درباره بقیه مطلب نیز می توان به آرشیو خبری این پایگاه خبری مراجعه و فیلم آن را مشاهده نمایید.


  کانال تلگرام